Říjen 2013

Version 0.1

31. října 2013 v 7:53 | Claire* |  Past Layouts
Claire* l spokojenost 100% l doba výroby 3 hodiny l od 28.10.2013 do 29.11.2013

Tak s tímhle layoutem rozjíždím blog. Layout je mojí výroby a musím říct, že jsem velmi spokojená, až to je překvapující :D Já si moc co se týče layoutů nevěřím, ale tenhle se mi samotné dost líbí :) Jsem spokojená a zároveň šťastná, že se povedl. Trable jsem měla s fotkama, jelikož Jules těch photoshootů moc nemá a chtěla jsem nějaké aktuální fotky, ale nakonec jsem nějaké objevila a barvy se k sobě krásně hodí a ladí :) No a co vy na něj, ať se tu nechvástám jen sama :D Jak Vám se zalíbil? Přijímám jakoukoliv kritiku, šup sem s ní ať vím, co do příště změnit :)

People's Choice Awards 2014 - Nominate

29. října 2013 v 15:40 | Claire* |  News & Info
Tak mám tu pro Vás první zprávu a dá se říct skoro povinnost! :D Jak všichni víte, blíží se People's Choice Awards a já vás žádám o hlasy pro Jules :) A nejen pro ní, ale i pro film, ve kterém hrála a to Bezpečný přístav. Kdo ho ještě neviděl, tak ať to kouká honem napravit. Je to božský film ♥ Ona tam je božská :) No teď zpáky k hlasování. Hlasovat můžete rovnou v několika kategoriích. V jedné kategorii můžete dát celkem 5 hlasů :)

1) Favorite Dramatic Movie - zde můžete (teda musíte) hlasovat pro Safe Heaven! Je to v češtině film Bezpečný přístav, ve kterém si Jules zahrála hlavní roli, takže...

2) Favorite Dramatic Movie Actress - tady je Vaše povinnost hlasovat pro Jules! Je tam vyloženě její jméno, takže šup tam s hlasem! :) Hrozně moc si to Jules zaslouží za roli v Bezpečném přístavu ♥

Wanna be?

28. října 2013 v 16:49 | Claire*
• Požadavky žádné nemám jenom prosím když už se zapíšete, tak sem choďte :D
• Prosím nějaké normální komentáře :)
• Kategorie kam Vás zařadím si určuju sama
• Pokud nespřátelím, tak to neberte osobně, ale nechci mít v affs 5x Miley Cyrus a číst to samé. Za 1) by mě to nebavilo a za 2) tolik času obíhat nemám :)
• Pokud sem Vás neodradila tak vypište do komentářů přihlášku a uveďte: Nick, Blog, Zaměření blogu, Jsi tu poprvé?

Paradise

28. října 2013 v 16:12 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Paradise
Český název » Paradise
Natočeno » 2013
Typ » Film
Žánr » Komedie
Role » Lamb
DOWNLOAD
............................................................................................
Film vypráví příběh mladé ženy z Montany, která přežije pád letadla. Skončí však s vážnými popáleninami a jako věřící propadne krizi a začne o své víře pochybovat. Svou víru bude chtít přehodnotit výletem do Las Vegas, kde bude chtít zkusit něco nového, ale zjistí že to není tak jednoduché jak se zdá.


Bezpečný přístav

28. října 2013 v 16:11 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Safe Haven
Český název » Bezpečný přístav
Natočeno » 2013
Typ » Film
Žánr » Drama / Mysteriózní / Thriller / Romantický
Role » Katie
............................................................................................
Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout - zvolí život na útěku, nebo novou rodinu?


Footloose: Tanec zakázán

28. října 2013 v 16:10 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Footloose
Český název » Footloose: Tanec zakázán
Natočeno » 2011
Typ » Film
Žánr » Komedie / Drama / Muzikál / Romantický
Role » Ariel Moore
............................................................................................
Připravte se na pořádný tanec! Stěhování z Bostonu do provinčního maloměsta znamená pro středoškoláka RenaMacCormacka (Kenny Wormald) obrovský kulturní šok. Po tragické nehodě tu totiž zdejší reverend Shaw Moore (Dennis Quaid) dosáhl zákazu hudebních a tanečních akcí. Pro Rena, který se zamiluje do reverendovy nezkrotné dcery (Julianne Hough), je to výzva. Díky němu nakonec strnulé město znovu ožívá. Diváci i kritika jsou zajedno: "Budete mít chuť vstát a dát se do tance!


Gladiatori di Roma

28. října 2013 v 16:09 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Not Born to Be Gladiators
Český název » Gladiatori di Roma
Natočeno » 2012
Typ » Film
Žánr » Animovaný
Role » voice
DOWNLOAD
............................................................................................
Timo je malý kluk, který při výbuchu Vesuvu přišel o rodiče. Naštěstí se Tima ujal bývalý gladiátor Chirome, který viděl smrt jeho matky. Chirome si přál syna, který by po něm zdědil jeho slavnou gladiátorskou školu, a proto přijme Tima takřka za vlastního. Bohužel, Timo vykazuje zájem trénovat na gladiátora pouze do odjezdu Chiromeho dcery Lucilly do Řecka. Od té doby uplynulo několik let, a z Tima vyrostl neschopný, apatický mladý muž, který svému pěstounovi dělá jen starosti. Vše se ovšem změní v okamžiku, kdy se do Říma vrátí Lucilla, krásnější než kdy dřív - a proti své vůli zasnoubená s nejlepším gladiátorem Říma. A na Tima čeká obtížný úkol, změnit se a před zraky všech lidí v Koloseu dokázat nejen sobě, ale také Lucille a jejímu otci, že právě on je ten nejlepší gladiátor.


Rock of Ages

28. října 2013 v 16:08 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Rock of Ages
Český název » Rock of Ages
Natočeno » 2012
Typ » Film
Žánr » Muzikál / Komedie / Drama / Romantický
Role » Sherrie Christian
DOWNLOAD
............................................................................................
Nastavte uši smíchu, zábavě a hudbě zlatých let rock'n'rollu s našlapaným hereckým obsazením. Rock of Ages zježí vaše vlasy elektrizující hudbou skupin Def Leppard, Foreigner, Journey, Poison, Twisted Sister a dalších. Postav dům, rozjeď klub. Pohled na historický význam klubů na Sunset Stripu v 80. letech a jejich vliv na design "bourbonového salonku" ve filmu.


Varieté

28. října 2013 v 16:07 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Burlesque
Český název » Varieté
Natočeno » 2010
Typ » Film
Žánr » Drama / Muzikál / Romantický
Role » Georgia
............................................................................................
The Burlesque Lounge má dny své slávy za sebou. Tess, tanečnice v důchodu a majitelka tohoto místa, bojuje, aby udržela chátrající divadlo při životě, čelí všem druhům finančních i uměleckých výzev. Vypadá to, že díky tomu, jak členy herecké společnosti rozptylují jejich osobní problémy a díky hrozbě v podobě nabídky bohatého obchodníka, který chce koupit od Tess tohle místo, se dobré časy z klubu nadobro vytratily. V tu dobu se dramaticky změní život Ali, děvčete z malého města v Iowě. Tess ji najme do Lounge jako servírku a Ali tak unikne prázdné minulosti a rychle se zamiluje do umění varieté. Podpořena novými přáteli, které najde mezi členy divadla, si začíná plnit své sny, že bude stát sama na jevišti. Ale události naberou rychlý spád, když silný hlas Ali způsobí, že se z ní stane hlavní atrakce revue.


Harry Potter a Kámen mudrců

28. října 2013 v 16:06 | Claire* |  MOVIES
Anglický název » Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Český název » Harry Potter a Kámen mudrců
Natočeno » 2001
Typ » Film
Žánr » Fantasy / Dobrodružný / Rodinný / Mysteriózní
Role » unknow
DOWNLOAD
............................................................................................
Kdo by dnes už alespoň nezaslechl jméno Harryho Pottera, čarodejnického učně, jehož neskutečná popularita mezi dětmi během krátké doby zasáhla i dospělé. Filmovou verzi jeho prvního příběhu zrežíroval Chris Columbus ve spolupráci s autorkou "potterovských" románů J. K. Rowlingovou a pod přísným a podnětným dohledem své dcery Eleanor přenesl na filmové plátno svět Školy čar a kouzel v Bradavicích v plném lesku a hávu hodném největšího kouzelníka na světě.

Celý příběh Kamene Mudrců se točí kolem sirotka Harryho Pottera. Tomu krátce po narození zahynou za neobvyklých událostí oba rodiče, a Harry proto musí vyrůstat v rodině strýce Vernona a tety Petunie, kteří mu neustále dávají najevo, že místo kde bydlí, není domov. O to větší překvapení ho čeká, když mu v den jeho jedenáctých narozenin přijde dopis, který je předzvěstí změny v jeho dosavadním životě. Od nynějška není obyčejným chlapcem, i když na to stále vypadá, ale stává se studentem Školy čar a kouzel v Bradavicích. Ani tento nový život však nebude procházka růžovou zahradou, obzvlášť když se začne probouzet Harryho záhadná minulost a její temný hrdina, Lord Voldemort...