Červenec 2014

Blog č.2

31. července 2014 v 20:20 | Claire* |  Site & Info
Ahoooojtéé :) Já vím, já vím :D jsem otravná a strašná, ale já prostě nemohla odolat :D Sice ten blog je založený někdy od května, ale do provozu jsem ho zvládla dát až teď, protože jsem ještě doplňovala plno věcí ať můžu začít s čistým štítem a hned :) Takže tímto vás všechny zvu na můj nový blog o Nikki Reed. Nebojte se ale.. Tento blog o Jules pořád moje priorita a moje láska a když nebudu stíhat, tak prostě pro mě bude přednější Jules než Nikki, ale já si myslím, že stíhat budu oboje :) Teda aspoň doufám :) Každopádně pokud máte zájem se stát affs, tak mi napište na blogu o Nikki do wanna be a já s váma ráda spřátelím :) ♥ Já doufám, že jsem vás mým výběrem nezklamala a že budete aspoň někteří rádi, že se tu objevil další blog o někom, kdo tu ještě není :) Tak co Vy na moje rozhodnutí? :)

R-NIKKI.BLOG.CZ


JULY 28 - Leaving a gym

31. července 2014 v 12:01 | Claire* |  Candids l 2014
Konečně tu mám nějaké novinky :) Po tom, co skončilo turné Jules a Dereka Move Live on Tour, tak se nic neobjevovalo, ale teď už snad zase budou přibývat candids fotky a snad se Jules zúčastní i nějaké té akce :) No objevily se první candids a to z 28. července, kdy byla Jules spatřena, jak odchází ze cvičení. Jules na sobě měla krásný jednoduchý sportovní outfit, který se skládal z černých legín, sportovních botasek a bílého sportovního tílka :) Celý outfit doladila její oblíbenou khaki kabelkou, kterou na Jules prostě miluju. V rukou Jules nesla pití a nejspíše propocené tričko s plameňáky, protože i z fotek je vidět, že si Jules dala pořádně do těla a je pěkně spocená. Jules je prostě nádherná i když jde jen ze cvičení ♥ Ona je prostě úžasná ♥ A jak se na těch fotkách kření :D No ono to není moc příjemný koukat do sluníčka bez slunečních brýlí :D

image host image host image host image host image host

JULY 26, 2014 - Los Angeles

29. července 2014 v 12:33 | Claire* |  Show / Meet & Greet
26. července se konalo poslední, finální vystoupení turné Jules a Dereka po Spojených státech. Toto vystoupení se konalo v Los Angeles, takže jak se dalo předpokládat, tak fotografií se objevilo skutečně mnoho a to i v HQ kvalitě! :) Konečně taky něco pořádně kvalitního :D Celkem se v rámci turné Move Live on Tour uskutečnilo 48 show ve 36 městech během 2 měsíců. Nemůžu těm číslům pořádně uvěřit, protože to je šílené! No oni jsou prostě skvělí ♥ Dokonce se mluví o tom, že by stejné turné uspořádali i v roce 2015. Myslím, že by to bylo skvělé, ale jen pokud by zamířili i do Evropy a nejlépe do ČR :D Každopádně já jsem velmi zvědavá jestli se v příštím roce zase sejde parta tanečníků a uspořádá se další taneční turné :) Co vy na to?

SHOW
image host image host image host image host image host

MEET&GREET
image host image host image host image host image host

Návštěvnost l 21.7. 2014 - 27.7. 2014

28. července 2014 v 15:40 | Claire* |  Statistics

Pondělí: 51
Úterý: 52
Středa: 51
Čtvrtek: 43
Pátek: 39
Sobota: 42
Neděle: 62

Celkem: 340

Lidičky vy jste úplně zlatí :* Moc vám děkuju za tak krásnou návštěvnost, která se tu ukazuje každý týden :) Ty čísla jsou skvostná a je radost se na ně podívat :3 Ani nevíte jakou mám radost, když vím, že veškerá práce, kterou odvádím na tomto blogu, k něčemu je :) Moc vám děkuju ♥

JULY 20, 2014 - The boys and girls club (Arizona)

28. července 2014 v 7:39 | Claire* |  Promotional / Repetitions
20. července byla Jules a Derek v ''Boys and Girls Club'' společně s jedním z tanečníků z turné "Move Live on Tour", Armen Way. Z této návštěvy se na youtube dostalo video z jejich představení tanečního vystoupení, který tam vystřihli a mělo šťávu i bez rúzných kulis a kostýmů! :) Během odpoledního setkání se naučili nějaké pohyby od dětí a také tančili společně s nimi ve freestyle kruhu :) Na video se určitě koukněte, protože to stojí vážně za to! Já osobně teda Jules strašně obdivuju, že i v takových botách to dokázala takhle vystřihnout :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JULY 17, 2014 - A "Sophie's Place" with Primary Children's Hospital

27. července 2014 v 12:51 | Claire* |  Promotional / Repetitions
Sdružení ''Forever Young Doundation'' poskytli příležitost nemocným dětem, kteří leží v primární dětské nemocnici aby se se 17. července setkaly s Julianne a Derekem a také Armen Way, jeden z tanečníků z turné, který je doprovázel. Při této příležitosti jim Jules s Derekem a Armenem zatancovali, odpovídali na jejich otázky, věnovali se jim a dokonce rozdávali i autogramy. Všechny fotky z této události tu právě pro vás teď mám a já si myslím, že je to strašně krásné, že dávaj možnost i nemocným se pokochat jejich menší show :) Fotek je opravdu požehnaně, tak se určo koukněte.. Je to strašně krásné jak se Jules k těm dětem má :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JULY 25, 2014 - San Francisco

27. července 2014 v 12:00 | Claire* |  Show / Meet & Greet
Předposlední vystoupení v rámci Move Live on Tour se konalo 25. července ve městě San Francisco. Fotek se objevilo jen pár a kvalita je nic moc, ale jsem ráda, že se aspoň nějaké fotky objevily :) Jsem zvědavá na fotky z posledního vystoupení Move Live on Tour :)

SHOW
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MEET&GREET
imagebam.com imagebam.com

JULY 24, 2014 - San Jose

27. července 2014 v 11:59 | Claire* |  Show / Meet & Greet
Další vystoupení se konalo 24. července a to ve městě San Jose. Z toho vystoupení už máme k dispozici více fotek a některé dokonce i v lepší kvalitě :) Určitě se na fotky podívejte :)

SHOW
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MEET&GREET
imagebam.com imagebam.com

JULY 23, 2014 - Santa Rosa

27. července 2014 v 11:59 | Claire* |  Show / Meet & Greet
Další vystoupení v rámci Move Live on Tour se konalo 23. července ve městě Santa Rosa. Bohužel z tohoto vystoupení jsou jen 3 fotky a ke všemu v blbé kvalitě, ale holt lepší než nic :)

SHOW
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vyhodnocení kontroly affs

27. července 2014 v 10:46 | Claire* |  Site & Info
Tak času bylo dost a tak tu pro Vás mám vyhodnocení kontroly affs, takže se můžete kouknout jak jste dopadli :)