Květen 2015

MAY 26 - At U2 Concert in Inglewood

29. května 2015 v 22:04 | Claire* |  Candids l 2015
Hurááá! Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale prostě nebyl čas.. Snažila jsem se sem dostavit dříve, ale prostě jsem musela učit na zkoušky a nebyl čas a nebo prostě jsem byla už tak utahaná, že jsem byla ráda když jsem padla za vlast :D Každopádně teď tu pro vás mám úžasnou novinku z 26. května, kdy byla Jules viděna na koncertě U2, který se konal ve Forum v Inglewood v Kalifornii. Objevila se informace, že to bylo dvojité rande, kdy Jules byla na koncertě s Brooksem Laichem, jejím přítelem a s nima tam byl její bratr Derek Hough s jeho přítelkyní Kate Hudson. Musím přiznat, že jsem vůbec netušila, že už Derek někoho má :O Ale je to milé překvapení :) Jinak strašně se mi líbí ty fotky Jules a Brookse ♥ Jak se zdá, tak Jules po celém tom koncertě bolely nohy a tak jí Brookse vzal na záda, když mířili k jejich autu :) Jsou to tak sladké a úžasné fotografie ♥ Jsou spolu absolutně kouzelní a teda vůbec se nedivím, že Jules bolely nohy když vidím ty její podpatky :D Jules na sobě měla úžasný outfit, který se na koncert přímo hodil. Černé roztrhané džíny, černý top, přes který si vzala její černou koženou bundičku plnou hrotů a celé to doladila černý kloboučkem a černými vysokými lodičkami :) Podle mě to jsou kouzelné a dokonalé fotky ♥ Jules je prostě nádherná a úžasná a spolu s Brooksem to jsou fotky přímo božské ♥

image host image host image host image host image host

Návštěvnost l 18.05. 2015 - 24.05. 2015

27. května 2015 v 14:37 | Claire* |  Statistics
Pondělí: 52
Úterý: 44
Středa: 50
Čvrtek: 39
Pátek: 59
Sobota: 57
Neděle: 57

Celkem: 358

Moc děkuji za návštěvnost! Ten víkend s pátkem je úplně parádní! ♥ Moc děkuji :* Musím ale přiznat, že mě mrzí kolik lidí ignoruje rozhovory :O Mám se s tím překladem vůbec párat? Zabere mi to polovinu dne a pochybuju, že si to někdo přečetl krom možná tak 5 lidí.. Tohle mi fakt odkáže otrávit celou práci na blogu.. Každopádně se omluvám, že neobíhám, ale čekají mě poslední 2 zkoušky a do jejich přípravy dávám vše :) Do konce týdne bych si snad měla najít čas na oběhnutí affs, tak prosím trpělivost :)

Julianne Hough on Blogging, Body Image, and Returning to Dancing With The Stars

26. května 2015 v 10:13 | Claire* |  Interviews
Tak mám tu pro vás přeložený rozhovor, který poskytla Jules v rámci focení photoshootu pro Yahoo Style :) Musím říct, že mě se rozhovr velmi líbil a přišel mi dost zajímavý, takže pokud se toho chcete dozvědět více o Jules, doporučuji si ho přečíst :) Navíc potěšíme mě každej, kdo si to přečte, protože to překládání bylo strašně zdlouhavé :) :D A tak budu ráda za každého, kdo tu mojí práci vám to přeložit ocení :) ♥

Julianne Hough je viditelně unavená a schlíplá na gauči ve studiu v Los Angeles po jejím focení. Omlouvá se za její únavu, ale její propad se ztratí téměř okamžitě, když se začne mluvit o jejích nových internetových stránkách o životním stylu - juliannehough.com.

"Nikdy jsem neviděla sama sebe jako bloggerku nebo někoho, kdo by dával tipy na cokoliv, až do minulého roku," řekla. "Byla jsem na svém tanečním turné a setkala se s fanoušky a lidé se mě ptali na pár náhodných otázek. Se vším, co chci dělat a mít možnost poukázat na osobní věci jako je - laskavost, vděčnost a soucit - jsem se cítila, jako bych mohla udělat něco opravdu skvělého."

Oficiálně byly webové stránky zahájeny v březnu, kdy byl hned k dispozici jeden post s tématy jako jsou vlasy, recepty, domácí dokorování, každý den v týdnu, kdy podporuje fanoušky, aby dělali laskavé činy. V jednom nedávném příspěvku "Smile Challenge" se zeptala čtenářů jestli najdou okamžik ve svém životě pro úsměv. "Je to neuvěřitelné, co vše dokáže zvednout koutky vašich úst," napsala Jules na blogu. "Můžete skutečně cítit, že váš úsměv je uvolňujícího druku a prostřednictvím vaší duše rozlévá šťastné vibrace."

Ve skutečnosti jak mluví o tomto faktu, tak se jí na tvář krade úsměv. "Já vím jaké to je být smutná nebo v depresi," vysvětluje. "Jediný způsob, jak to napravit, je tím, že jste laskavý k ostatním. A pak tohle dělá tvůj den."

"Chci, aby holky věděly, že mají moc, která je udělá šťastnými a aby se cítily se skvěle. To je to, o čem tyhle výzvy jsou. Není to o tom ukázat, jak velký jste; je to více o tom, dostat ten pocit, "Ach, to je tak skvělé - být šťastný!" Já jen chci, aby byli všichni šťastní." Směje se, když si uvědomí, že odkazuje na její vlastní bod. "Zní to jako duhy a motýly hned teď," dodává. "Ale je to dar, který jsem dostala a já ho chci darem dát dál."

Právě teď má hodně k úsměvu. Je porotkyní v pořadu Dancing with the Stars, který ukončí svou 20. sezónu 19. května a ona s jejím bratrem Derekem Hough, bude na jejím druhém ročním tanečním turné Move Live on Tour, který odstartuje 14. června "Derek a já jsme stále silně kreativní," poznamenává. "Je to hodně práce. Je to stresující věc, protože se snažíme udělat to větší a lepší než v loňském roce. A vloni to bylo přitom tak skvělé!"

Obě série a turné vtáhnou do Jules lásky k tanci. Její start začal ve čtvrté sezóně Dancing with the Stars v roce 2007, kdy ona a její partner Apolo Anton Ohno vyhráli první místo. Julianne se objevila ve více než čtyřech sezónách před odjezdem, kdy se chtěla věnovat její herecké kariéře s tanečními prvky ve filmech jako Burlesque, Footloose a Rock of Ages. Vrátila se do pořadu Dancing with the Stars loni na podzim - tentokrát jako porotkyně a cítila se jakoby se vrátila domů, zejmény teď, kdy pořad oslavil své desáté výročí.

"Byla to pro mě skvělá věc, kdy jsem mohla opustit show a vyjít ven a mít stále pocit, že jsou moje rodina," říká. "Je možné vrátit se a být tam jeden den v týdnu a mohu se stále soustředit na jiné věci, ale být zároveň součástí něčeho, co je opravdu působivé v naší společnosti. Tanec není jen něco pro prarodiče, je to úžasné a sexy."

Ona také věří, že to změní v něco hlubšího, povzbuzovat lidi jak najít důvěru a svobodu v jejich tělech. Julianne klade důraz na vytrvalost a sílu přes pleť a na její stránce o životním stylu se snaží udělat správnou věci a poradit fanouškům jak jíst zdravě a správně a nikdy se nedeprimovat kvůli vzhledu. V jednom nedávném příspěvku zrovna líčila zážitek z natáčení Safe Heaven v roce 2013, kdy tvůrci trvali na scénu s ní v bikinách navzdory své úzkosti.

"Mimochodem," říká Jules, "ještě jsem nezvládla ten pocit být na 100% sebevědomá. Stále mám dny, kdy se podívám do zrcadla a řeknu: "Díky, babi, za ty moje stehna!" Ale ve stejné době to je jen všechno v hlavě. Pokud máte rádi své tělo, pak vaše tělo bude milovat vás. Když se sami vidíte, můžete tam sedět a vybírat fotky naskrz celý den. Můj přítel (hráč NHL Brooks Laich) mi říká po celou dobu, "Proč je to vždycky tak, že když vyfotíš fotku a podíváš se na ní, budeš chtít vyfotit jinou? Nemůžeš prostě být spokojená s aktuální fotkou kde jsme spolu?" Takže jsem teď trénovala, abych se podívala na fotku a neříkala, "Vypadám v tom dobře?", ale "To je úžasná fotka, celkově.""

Je to cit, který se Julianne snaží předat jejím neteřím a synovcům a ten, který doufá, že její fanoušci přijmou stejně. Její stránky o životním stylu jsou pozoruhodně organický a syrový, představuje hlavně fotografie a videa, kde je bez make-upu. Chce, aby všechno co dělá, on-line i offline, aby to odráželo pozitivitu a posílení. "Lidé mě vidí na obálce Allure nebo focení, jako je toto nebo v Dancing with the Stars a já tam jsem super nádherná," říká Julianne. "Ale kdyby jen věděli, kdo opravdu jsem. Sedím na podlaze, jím jídlo a hraju si se svými psy."

Další na řadě je živé vysílání Grease na Fox, ve kterém Julianne bude hrát svou vysněnou roli. Také rozvíjí několik dalších projektů pro film a televizi v mezidobí a plánuje letět do Afriky s její stylistkou, Anitou Patricskon, v září na spolupráci se znevýhodněnými ženami. Ale Jules oko již vyhlíží cenu. "To, co miluji, je živé představení, ať už je to na turné nebo v Dancing with the Stars," říká. "Je to adrenalin a tlak, který musíte zvládnout. Vím, že tam jsou někteří haters, ale hej, já žiju svůj sen." Usměje se a dodává: "Mám hrát Sandy v Grease! Jak moc úžasné to je?"

Outfits Duel #14

25. května 2015 v 14:30 | Claire* |  Outfits Duel

Yahoo Style [Alisha Goldstein]

25. května 2015 v 9:18 | Claire* |  Photoshoots l 2015
A mám tu jednu skvělou novinku! Jules nafotila nový photoshoot ♥♥ Photoshoot byl nafocen v rámci rozhovoru pro Yahoo Style, kdy fotky fotila Alisha Goldstein. Strašně se mi líbí, jak je ten shoot zas takovej jinej, neladěn do tanečního stylu jako předchozí shoot :) Jules tu je taková tajemná, záhadná, ale strašně krásná ♥ Nejvíce se mi líbí ty fotky v těch bílých šatech, tam je úplně úžasná ♥ A hrozně mě fascinuje jak na každé fotce jsou úžasně podtrženy Jules úžasné modré oči ♥ Hned jak se tyhle fotky objevily, tak jsem hned zas přemýšlela nad layoutem :D Jsem strašná, ale fakt jsem přemýšlela, jak tyhle fotky na layout využít a nic mě nenapadlo, ale ona až přijde tvořivá, tak třeba se mi něco povede, protože fotky to jsou úžasné ♥ :) Každopádně spolu s těmahle úžasnýma fotkama se objevil i rozhovor, který pro vás přeložím a brzo si budete moct počíst něco nového o Jules :P Jules se v rozhovoru hodně zmiňuje o jejím novém blogu o životním stylu nebo o Dancing with the Stars.

image host image host image host image host image host


MAY 19 - Leaving Dancing with the Stars Finale After Party in Hollywood

23. května 2015 v 13:11 | Claire* |  Candids l 2015
Upřímně, strašně dlouho jsem přemýšlela, zda tuto novinku přidat nebo ne, až nakonec mě Katty z blogu ninadobrev-4fans přesvědčila, že mám. Tato novinka pochází z 19. května, kdy se konalo finále Dancing with the Stars a po finále se pořádala afterparty této sezóny :) Na této afterparty byla spousta účastníků DWTS, ale také třeba Nina Dobrev - Jules nejlepší kamarádka, která před paparazzi skákala do auta (článek zde) a spolu s Jules i její přítel Brooks Laich. A důvod proč jsem nechtěla tyto fotky přidat? Jules si na sebe tentokrát oblékla velmi odvážné šaty, které byly zbarevné do tmavě modré, kde některé kosočtverce byly průhledné a jiné plné. Bohužel po cestě domů při návalu paparazzi se Jules šaty pohnuly a Jules odhalila své pravé prso :( Chyby se občas stávají, ale mrzí mě, že se to stalo Jules :( Pod článek jsem vám dala video z tohoto večera a musím říct, že ty paparazzi bych nakopala někam, protože fotit je jedna věc, ale tohle je už daleko za hranicema focení :( Chovali se jak supi a chudák Jules ani neměla kudy procházet, kličkovali mezi něma... Sakra tohle je prostě vrchol! Každopádně zas to jsou po dlouhé době společné fotky s Brooksem, takže jsem je vážně chtěla přidat :) Teda všimli jste si někdy, že má Brooks tak šišatou hlavu?! :D Já až na těhle fotkách :O :D Každopádně když odmyslím Jules nehodu, tak vypadala vskutku nádherně ♥ Make-up a vlasy měla úplně stejné jako na finále, akorát změnila její outfit ♥ Ty šatičky jsou krásné a zvolila k nim úžasné černé lodičky se zdobením a přes rameno měla malou kabelku. Co si o těchto fotkách myslíte vy? A jak na vás působilo chování fotografů?

image host image host image host image host image host

Julianne and Derek Performance Elastic Heart from Sia

22. května 2015 v 21:01 | Claire* |  Videos
Tak jak jsem slíbila, tak se stalo :) Mám tu pro vás video vystoupení Jules a Dereka ve finálním díle Dancing with the Stars. Jules s Derekem tam tancovali na písničku Elastic Heart od Siy. Musím říct, že to vystoupení je prostě dokonalý ♥ Tolik emocí v jednom vystoupení, to je prostě neskutečný! Pokud máte čas, tak se na video rozhodně podívejte, protože já jen čučela s otevřenou pusou :) Strašně se mi líbí, jak tam zakomponovali i ty dva mladé tanečníky :P Působilo to tak kouzelně a sladce a po tom vystoupení je Jules oba tak nádherně a láskyplně objala ♥ Kouzelné prostě! Hlavně je neskutečné, kolik toho lze vyjádřit tancem a kolik jde do toho dát emocí ♥


MAY 19 - Finale - Day Two

22. května 2015 v 13:27 | Claire* |  Season 20
Achjooo :( Jsem smutná. Mám tu pro vás poslední fotky z posledního finálního dílu Dancing with the Stars, který se konal 19. května :( Achjo, nemůžu uvěřit tomu, že DWTS už skončilo a už není :( Doufám, že se alespoň bude objevovat o Jules více novinek, protože takhle to bylo skoro samé DWTS.. Ale nevěšme hlavy! Na podzim bude další řada DWTS a já doufám, že Jules zase usedene do porotcovského křesla a tudíž jí na podzim zase budeme moct vidět na obrazkovách v rámci Dancing with the Stars ♥ Objevili se i spekulace, že se Jules s Derekem snaží přemluvit Ninu, aby přijala nabídku do DWTS, takže třeba nás překvapí a vyjde to a Nina, Jules i Derek budou v podzimní sezóně DWTS! No zpět k poslednímu finálovému dílu. Kdo koukal, tak určitě ví, kdo je vítěz a kdo ne, tak zvítězila Rumer a Val ♥♥ Já jsem to těm dvěma tak strašně přála!!! ♥ Jsem tak ráda, že vyhráli Mirror Ball! Rozhodně si to zaslouží! Také v rámci posledního dílu předvedla Jules se svým Derekem tanec na písničku Elastic Heart, kterou jim tam zpívala samotná Sia ♥ Vystoupení to bylo vskutku neskutečný a nebojte, video vám sem určitě přidám :P ♥ No a teď už se konečně dostávám k samotné Jules ♥ Strašně jsem byla zvědavá, který outfit Jules zvolí na poslední finálový díl a Jules absolutně nezklamala ♥ Když jsem ty fotky viděla, tak jsem udělala jen takové to "oooo" a oči jsem měla na vrch hlavy :D Jules na sebe obléklá nádherné bílé šaty, které měly lehké vzory a dodávaly tak bílé látce šmrnc ♥ Strašně se mi líbí, že nemají žádná ramínka, tudíž jsou korzetový a že tu sukni mají tak dlouhou ♥ Rozhodně v nich Jules vypadala famózně a nádherně jí ty šaty obkreslovaly její dokonalou a vypracovanou postavu ♥ Líbí se mi, že Jules šaty nijak nepřeplácala a dekolt nechala volný a jako doplňky zvolila pouze 2 prsteny, které měla na každé ruce :) Zase teda jen musím říct, že je škoda, že nevidíme Jules úžasné lodičky, ale předpokládám, že to budou zas nějaké vysoké štangle :D Tentokrát nás Jules zase ohromila tím jejím klasickým a velmi oblíbeným účesem, kdy si vlasy nechala rozpuštěné a nadýchané a jen lehce natočené ♥ Tyhle vlasy jí sluší snad úplně nejvíc a ještě teda miluju, když má vlasy spletené do copánků ♥ Ani make-upem nic nezkazila, protože vsadila na zase světlý make-up, kde měla jen trošku více zvýrazněné oči než obvykle, ale jinak zase lesk, hnědé stíny - prostě nic přeplácaného ♥ Já nevím jak vám, ale mě je prostě strašně smutno, že už DWTS skončilo :( Jules vždycky překvapila a ohromila úžasným outfitem a teď si zas počkáme na další sezónu až do podzimu :( No doufám, že na podzim se tam Jules zase objeví ♥ Každopádně taky vám na některých fotkách připadá Jules jako Christina Aguilera? :D Mě teda na některých strašně :D Nejvíc se mi teda ale asi líbí fotky s Lenem ♥ Ty jsou strašně kouzelné ♥

image host image host image host image host image host

MAY 18 - Finale - Day One

21. května 2015 v 20:50 | Claire* |  Season 20
Tak vám přináším první novinky do nového vzhledu blogu :) Omlouvám se, že až tak opožděně, ale dřív nebyl kvůli zkouškám čas, ale už mi chybí "jen" 4 zkoušky, takže si pískám :D Zatím vše na první pokus, tak jsem spokojená :D No zpět k Jules :) Jak všichni víte, tak Dancing with the Stars se blíží do finále (teda popravdě DWTS už skončilo, ale já se k tomu v článcích dostanu :D) a já tu pro vás mám fotky z prvního finálového večera :) Tento finálový díl byl odvysílán 18. května a já na něj byla strašně nedočkavá. Strašně mě zajímalo, jaký outfit Jules zvolí na první finálový večer a teda nebyla jsem rozhodně zklamaná :) Jules prostě zářila a zase vypadala skvěle ♥ Pokud sledujete všechny články, které přidávám, tak vám zajisté bude střih těchto šatů povědomí a skutečně tomu tak je. Úplně stejný střih šatů měla Jules na sobě v 6. týdnu pořadu Dancing with the Stars, akorát ty šaty byly žluté a Jules k nim ještě měla růžové vlasy (článek zde). Já osobně teda musím říct, že tyhle šaty v tom modrém provedení se mi líbí o hodně více než v tom žlutém ♥ Strašně se mi líbí, jak jsou doplněné těmi cynkrlátky a dělají Jules úplně neskutečnou postavu ♥ Jediné, co mě fakt mrzí je to, že jsou tak dlouhé, že nejsou vidět Jules lodičky, ale vsadím se, že na nohách měla obutý zas nějaký skvost ♥ K těmto šatům Jules vsadila na rozpuštěné, nadýchané a lehce vlnité vlasy, které měla spíše zčesané na pravou stranu ♥ Miluju, když nechá vlasy volné a takto nadýchané! Strašně jí to sluší ♥ Ta její blond hříva je prostě úplně neskutečná ♥ No a samozřejmě nechybělo Jules oblíbené lehké, přirozené a nijak nepřeplácané líčení ♥ Hnědé stíny, lesk na rtech a žádné umělé dlouhé řasy ♥ Přesně to Jules sluší úplně ze všeho nejvíce! Vypadala zase prostě neskutečně ♥ Které provedení šatů se vám líbí více? V tomto modrém provedení nebo v tom žlutém? :P

image host image host image host image host image host