Srpen 2015

AUGUST 26 - Arrives at Staples Center on Taylor Swift Concert

30. srpna 2015 v 11:57 | Claire* |  Candids l 2015
Hola hola hola, to se najednou objevují ale novinky :) Z toho mám radost! Jsem to přesně čekala, že když probíhalo Move Live on Tour, tak bude pusto prázdno a pak po něm toho bude až až, že nebudu stíhat přidávat :D A ještě do toho Jules zasnoubení :D Každopádně 26. srpna si Jules vyrazila do Staples Center, kde probíhal poslední koncert Taylor Swift s turné 1989 v Los Angeles. Této události se nezúčastnila jen Jules, ale vyrazila tam se svými kamarádkami Lauren Paul a Zelda Williams, mezi kterými byla i Jules nejlepší kamarádka Nina Dobrev. Jsem strašně ráda, že se Jules a Nina po tak dlouhé době viděly a někde se spolu dokonce i objevily. Moc se mi líbí, jak se holky na tenhle koncert vyparádily, že měly všechny nějaké malůvky a obzvlášť se mi líbí ta Jules ♥ Stříbrno černá malůvka kytiček a zdobení, která se jí táhla od oka :) Jinak teda musím vyzdvihnout Jules absolutně nádherný outfit, který na tento koncert zvolila ♥ Moc se mi líbí, jak ho sladila do černé barvy - černé džíny J Brand, černý pás, přes které měla černé průhledné triko se vzory a nádherné černé zdobené lodičky Gianvito Rossi ♥ Přiznám se, že kdybych si takové lodičky vzala na koncert, tak by mi asi brzo upadly nohy :D Úplně celkově to doladila úžasným černým batůžkem Rag & Bone, který na Jules nevidíme poprvé. Co se mi také na celém tom outfitu strašně líbí, jsou její vlasy, které sice vypadají, že jsou klasicky rozpuštěné, ale nejsou :D Ve skutečnosti má v zadní části copánky a vypadá to parádně ♥ Také nezklamala jejím makeupem, které jak už jsem psala dříve, tak dozdobila malůvkou ♥

image host image host image host image host image host

Paula Deen Joins 'Dancing with the Stars' Fall 2015

30. srpna 2015 v 9:03 | Claire* |  Dancing with the Stars: News
A je tu další soutěžící, tentokrát starší dáma, něco jako byla Pati LaBelle v minulé sezóně. Je jím Paula Deen, kterou osobně vůbec neznám, jen mi je ten obličej povědomí, že bych jí možná asi někde i viděla, ale nijak o ní nic nevím. Dalo se čekat, že i v této sezóně se objeví nějací starší soutěžící a upřímně Paula rozhodně nebude patřit mezi mé favority, už jen díky tomu, co se stalo v roce 2013. Už teď my ta dáma není sympatická i když má teda nádherně modré oči a bílé zuby :D

Paula Deen se údajně připojí k nadcházející sezóně Dancing with the Stars na podzim 2015.

68-letá bývala kuchařka Food Network byla zřejmě požádána. aby se přidala v předchozích sezónách, ale ona to odmítla, protože si myslela, že by to "nebylo vhodným fórem pro ni," řekl zdroj US Weekly.

Zpátky v roce 2013, byla Paula ve 'vroucí vodě' po tom, co byla zaznamenaná ve videu, jak hanobila rasy v její řeči, což nakonec ukončilo její vztah s Food Network.

Nick Carter, Bindi Irwin a Victor Espinoza už byli všichni potvrzeni pro tuto 21. sezónu Dancing with the Stras, která začíná 14. září.

Julianne Hough: Our Engagement Story

29. srpna 2015 v 9:00 | Claire* |  Articles
Tak na tenhle článek jsem se strašně těšila!! Sice jsem si říkala, že nebudu překládat články, které Jules postuje na její blog, ale jelikož jsem vám slíbila, že vás budu informovat ohledně Jules zásnub, tak tenhle článek tady nemůže chybět! Jules na svůj blog postovala článek s 2 fotkami, které tu v článku máte také :) Jules sepsala příběh o jejím zasnoubení, o jejích pocitech a podělila se o to s námi, jejími fanoušky a já jsem to pro vás přeložila, protože někdo třeba neumí perfektně anglicky, aby si to přečetl z jejích stránek a myslím, že pro všechny to je takto pohodlnější, takže to tu pro vás mám. Upřímně, když jsem psala tento překlad, tak mi i ukápla slzička, jak je to romantické a dojemné!!! ♥ Budu ráda, když si to přečtete a nějak zareagujete, protože jsem fakt zvědavá, co si o tom myslíte!! ♥

I když jsem věděla, že Brooks je ten pravý v ten den, kdy jsem se s ní setkala, neměla jsem tušení, jak daleko, kdy a jak tuto otázku položí. No... dovolte mi vám lidi říct, že to bylo kouzelné a sladké. Byli jsme doma, romantičtí a uvolnění, což je velmi perfektní "my". Stáli jsme na nábřeží, pozorovali západ slunce nad jezerem a poslouchali naše oblíbené písničky. Ani na vteřinu jsem nečekala, že tato krásná a klidná scéna se stane jednou z nejvíce smysluplných momentů našeho života. Ve skutečnosti jsem byla tak překvapená, když Brooks poklekl na jedno koleno, úplně jsem ztratila vědomí! Bylo to jako příval tepla a vlna nekotrolovatelných emocí, která se hnala přímo do mého těla. V první moment mi došla slova (mně! Beze slov!). Vše, co jsem mohla děla, bylo explodovat do jeho náruče a zažít čistou radost od hlavy až k patě.

Být zasnoubená mě opravdu nijak neuhodil dokud jsem nezačala říkat "snoubenec" nahlas. "Můj snoubenec miluje tuhle písničku. Dovolte mi, abych zkontrolovala plán mého snoubence. Už jste se setkal s mým snoubencem?" Je to šílené! Musím říct, být zasnoubená je ve skutečnosti úplně jiný pocit, cítíte se jinak. Je tam ve vás víc síly, pocit, že jste uzemněný, ale ze všeho nejvíce to prostě dělá opravdovou závrať!

Prsten sám vypadá velmi žensky a bere mi dech pokaždé, když se podívám dolů, což mimochodem nemohu přestat dělat. Když přijde čas ho sundat, zapomeňte na to. Dokonce se probudiím uprostřed noci, abych se ujistila, že tam pořád je! Nikdy jsem si nemyslela, že budu ta dívka, která bude strkat ruku ke svým přátelům a křičet nonstop, ale tady jsem ječela přes celé Los Angeles.

Ta chvíle zasnoubení je o tolik větší než samotné zasnoubení. Spěch lásky od přátel a rodiny, a podpora od vás všech, to bylo ohromující. Láska, která se vlila do našeho dalšího kroku našeho vztahu je neuvěřitelná a já jsem tak moc vděčná.

zdroj: juliannehough.com

Nick Carter Joins 'Dancing with the Stars' Fall 2015!

28. srpna 2015 v 16:19 | Claire* |  Dancing with the Stars: News
Mám tu pro vás dalšího soutěžícího, který se objeví ve 21. sezóně Dancing with the Stars. Tentokrát je to Nick Carter, který je idolem několika žen a je členem kapely Backstreet Boys. No a kdo rádi koukáte na chlapy, co tancujou, tak se rozhodně podívejte na video u tohoto článku, protože Nickovi to sakra dobře tancuje a ještě u toho vypadá zatraceně sexy ♥ Myslím, že vím, komu budu dál fandit :D

Nick Carter, člen kapely Backstreet Boys, se přidal k nadcházející 21. sezóně Dancing with the Stars!

"Jsem nadšený," řekl 35-letý bavič US Weekly. Nick dodal, že jeho dobrý kamarád z NSYNC Joey Fatone ho přesvědčil, aby se připojil k soutěži po mnoha nabídkách za ta léta.

"Mluvil jsem o tom celou dobu a opravdu jsem debatoval, co kdybych to chtěl udělat a on řekl: "Je to skvělá zkušenost, udrží tě to v kondici a naučí tě to spoustu věcí," řekl Nick o Joeym. On řekl: "Dostaneš zpátky to, co do toho vložíš." A já jsem dříč, takže si myslím, že to bude legrace."

"Nikdy jsem se nepovažoval za skvělého tanečníka. I když jen z legrace, jsem tančil celý svůj život, možná jsem trošku nejistotu na tom konci. Ale cítil jsem se tentokrát, že jsem měl trochu času a myslím, že to bude v pohodě zážitek. Myslím, že mě mohou naučit nějaké věci," pokračoval Nick. "Doufám, že bych se mohl stát lepším tanečníkem! Bude to skvělá zkušenost se naučit společenské tance. Mám tendenci, že nadváha se dostavuje zatraceně rychle... takže tanec mě vždycky udržuje ve formě."

Zbytek obsazení se očekává, že bude zcela odhalen 2. září v Good Morning America!


AUGUST 25 - KEEP Collective Accessories Social To Benefit The Kind Campaign

27. srpna 2015 v 17:53 | Claire* |  Public Appearances l 2015
Volejte sláva! :D Tak na chvilí zas opustíme od vyhlášení soutěžících v DWTS a přejdu k něčemu, co se týká přímo Jules ♥ 25. srpna se Julianne zúčastnila KEEP Collective Accessories Social To Benefit The Kind Campaign, která se konala v Los Angeles. Tentokrát Jules zase vypadala úžasně ♥ Vypadala fakt nádherně a roztomile :) Julianne si na sebe oblékla nádhernou bílou halenku, k ní zvolila džínové kraťásky BlankNYC a celý outfit doladila nádhernýma klínovýma lodičkama Chloé Wedge, nádherným dlouhým zlatým přívěškem kolem krku a černou mini kabelkou přes rameno. Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale přijde mi, že má Jules nějak zastříhnuté, možná i zkrácené vlasy, ale strašně moc jí to sluší ♥ Nejvíce se mi líbí ten její úžasný makeup, který ten přirozený a tak jemňounký ♥ No neskutečně jí to slušelo a já jsem tak strašně ráda, že se po dlouhé době objevily zas nějaké nádherné fotografie. Jen si na fotkách všimněte, jak Jules schovává její zásnubní prsten, který dostala od Brookse. Doufám, že ho brzy uvidíme, který nádherný klenot Brooks vybral :)

image host image host image host image host image host

Victor Espinoza Joins 'Dancing With the Stars' Fall 2015

26. srpna 2015 v 15:00 | Claire* |  Dancing with the Stars: News
Pomalu, ale jistě se nám tu odhalují soutěžící, které letos budeme mít možnost vidět v Dancing with the Stars. A tady je něco pro mě, protože jako jezdkyně na koních, je Victor můj úžasný a velký vzor i když běhá dostihy a přesto je to chlap s obrovských srdcem, které zasvětil koním ♥ Doufám, že dostane nějakou šikovnou taneční partnerku a dotáhne to daleko i když jezdectví a tanec je úplně něco odlišného :D Jsem zvědavá jak to zvládne a rozhodně mu budu držet palce :) Už teď si dovolím tvrdit, že to bude jeden z mých favoritů ♥

Victor Espinoza, žokej, který vyhrál Triple Crown se připojuje k nadcházející sezoně Dancing with the Stars, na podzim 2015.

Zpráva byla zvěřejněna během epizody ESPN Sports Nation v úterý (25. srpna) a Victor při jeho účasti mluvil o nadcházející 21. sezóně.

Plné obsazení Dancing with the Stars bude zveřejněno v Good Morning America 2. září, i když už víme, že Bindi Irwin se také připojila k soutěžícím.

Během rozhovoru Victor řekl, že není dobrý tanečník, takže doufejme, že jeho taneční partnerka ho naučí dobře tančit!


Bindi Irwin Joins 'Dancing With the Stars' Fall 2015 Season!

25. srpna 2015 v 21:55 | Claire* |  Dancing with the Stars: News
Mám tu pro vás další novinku ohledně nové blížící se sezóny Dancing with the Stars. Už v pondělí byla zveřejněna první soutěžící, která se v nové sezóně ukáže a je jím Bindi Irwin :) Já se přiznám, že o ní jsem vůbec neslyšela, ale o jejím otci ano :) Bindy si také zahrála ve filmu Zachraňte Willyho 4, o čem jsem vůbec nevěděla a dost mě to překvapilo, takže někteří možná budete znát Bindi odsud. Tak co říkáte na první soutěžící? :) S kterým tanečníkem byste jí rádi viděli? :)

Bindi Irwin byla vyhlášená jako první soutěžící ve 21. sezóně Dancing with the Stars na podzim 2015!

Tato informace byl oznámena v pondělí, 24. srpna, v Good Morning America.

"Je to něco zcela odlišného od cokoliv, co jsem kdy dělala ve svém životě," řekla 17tiletá dcera zesnulého Stevea Irwina. "Jsem zvyklá na krokodýly. Vlastně jsem se zrovna vrátila z naší výroční studijní cesty krokodýlů. Asi před čtyřmi dny jsem byla v dalekém severu Queenslandu lovit krokodýly a teď jsem tady v New Yorku, a budu v LA."

"Je to všechno o tom mít odvahu a sílu, a pro mě to je úplně něco jiného, ale já doufám, že jsem schopna inspirovat ostatní v jejich vlastních životech chopit se příležitosti a udělat něco odlišného a prostě skočit a to i pokud tě to děsí," řekla Bindi.

"Jen doufám, že můj taneční partner, ať je to kdokoli, je velmi trpělivý a má rád zvířata, protože nikdy nevíte, co s sebou přivedu na zkoušku," dodala.
Návštěvnost l 17.08. 2015 - 23.08. 2015

24. srpna 2015 v 18:58 | Claire* |  Statistics
Pondělí: 44
Úterý: 49
Středa: 34
Čtvrtek: 31
Pátek: 38
Sobota: 30
Neděle: 33

Celkem: 259

Mám tu pro vás výpis návštěvnosti za minulý týden :) Zase mi nezbývá nic jiného než vám poděkovat za tak nádhernou návštěvnost ♥ :) Moc děkuji, že máte rádi můj blog a že se sem stále vracíte :)