Listopad 2015

OCTOBER 26 - Week Seven

29. listopadu 2015 v 18:48 | Terýý |  Season 21
Po dloooouhé době vás zdravím :) Claire* vám sem přidala v pondělí další článek, tak dnes to převezmu zas já :) fotky jsou opět z DWTS a musím říct, že pro mě to jsou snad nejhezčí fotky podzimu s Jules ♥ byla tak neskutečně nádherná! ♥ fotky jsou ze sedmého týdne, což už je vcelku hodně zpátky, ale to nevadí.. Jules byla jednoznačně nejhezčí ženou v sále! :) začneme hezky od shora dolů. Jules účes - famózní. Obyčejný drdol, lehce vyčesaný tak, aby byl vidět i zepředu. Musím říct, že Jules neskutečně sluší! Dále tu máme líčení - Opět famózní! ♥ nádherně namalované oči, které jsou lehce výraznější, doplněné o jemnou narůžovělou rtěnku a samozřejmě i lest. Nádherné! Jules má i nádherné náušnice, které díky zvednutému drdolu skvěle vynikají :))) a dále už tu máme šaty. Nádherné, úžasné, dokonalé šaty, které Jules tento večer oblékla! ♥ bohužel jsem se zatím nedopídila k tomu, od koho jsou, ale já na to přijdu :))) jsou krásné, hlavně se mi líbí to, jak v nich jsou Jules vidět nohy :) šaty jsou černé a doplněné o krásné vzory květin a lehce rozkvetlých větviček. No, opět famózní ♥ co na tento Jules outfit říkáte vy? :)


image host image host image host image host image host

OCTOBER 19 - 2015 Elle Women in Hollywood Awards

23. listopadu 2015 v 9:17 | Claire* |  Public Appearances l 2015
Zdravím po dlouhé době :) Asi jste si někteří všimli, že články nepřidávám já, ale moje zástupkyně Terýý, kterou znám už strašně dlouho.. Ptáte se proč? :) Mám toho bohužel hodně.. Občas se nějakej ten čas najde, ale nechci ho věnovat blogu, protože spíše než blogu ho věnuji svému příteli a škole. Momentálně musím do školy dělat plno věcí, hlavně dopsat bakalářku, což se mi zatím nedaří, protože mám tendenci to furt odkládat :D No nevadí, pokusím se tu být nějak častěji, ale nic neslibuji a vás affs prosím o vynechání z různých kontrol a o prominutí obíhání :) Teď zpět k Jules. 19. října se Jules zúčastnila 2015 Elle Women in Hollywood Awards, která se konala v Four Seasons Los Angeles v Beverly Hills. Kromě Jules se této akce zúčastnila i její nejlepší kamarádka Nina Dobrev, Shailene Woodley, kolegyně z filmu Dirty Grandpa Zoey Deutch, Teresa Palmer a mnoho dalších. Ačkoliv je Jules blondýnka a celkově je spíše "světlá", tak jí bílá barva ohromně sluší a za mě je tento outfit na ní prostě top! ♥ Vypadá nádherně, elegantně a hlavně přirozeně ♥ Na sebe si oblékla nádherné sněhově bílé šaty, které jí sednout jako ulité. Moc se mi líbí ta volná záda, jak má vyřešený ten předek pod prsy a jak jí šaty obepínají tu její nádhernou postavu ♥ K nim Jules zvolila zlaté lodičky Nicholas Kirkwood, špěrky od H Stern a zlatavé psaníčko Emm Kuo. Co mě absolutně potěšilo, tak je Jules nádherný a velmi přirozený makeup, který není nijak přeplácaný, ba naopak. Jemné rtěnka a zvýrazněné oči v úplném klasickém líčení ♥ No a nechyběly ani dokonale rozpuštěné vlasy, které měla jen lehce vlnité ♥ Musím říct, že Jules ty vlasy už pořádně narostly, tak doufám, že nemá v plánu si je nechat ostříhat.. Ale zas když si vzpomenu na ten její 'pixie' sestřih, tak v něm vypadala strašně roztomile :D ♥

image host image host image host image host image host

OCTOBER 19 - Week Six

17. listopadu 2015 v 10:15 | Terýý |  Season 21
Všechny Vás zdravím :) dnes tu pro Vás mám další "novinku" ohledně Jules a DWTS :) tyto fotky jsou ze šestého týdne, kdy se do soutěže přišla podívat a usednout jako host do poroty má oblíbená herečka (samozřejmě díky nesmrtelné a mnou velmi milované Pomádě) Olivia Newton-John ♥ můžeme jí vidět na několika fotkách s Jules, která vypadá opravdu nadšeně z této návštěvy :) ale teď už k naší samotné a opět krásné Juls ♥ zase mě ohromila. Tentokrát to nejsou ani tolik šaty, i když ty jsou taky velice zajímavé. Musím říct, že se mi na Jules strašně líbí bílá barva. I když je blondýnka a není úplně nejtmavší typ, opravdu mi k ní ta barva sedí :) čím mě ale obrovsky Jules dostala je makeup a vlasy. Tento večer to bylo snad jedno z nejhezčích líčení, co kdy Jules měla. Je takové jednoduše výrazné, není přeplácané, prostě úžasné ♥ a o vlasech ani nemluvím, ty jsou ještě krásnější :))) co vy, jak se Vám Jules líbila na tomto večeru DWTS? :)

image host image host image host image host image host

OCTOBER 12 - Cosmopolitan’s 50th Birthday Celebration

15. listopadu 2015 v 19:05 | Terýý |  Public Appearances l 2015
Po delší odmlce Vás zas zdravím :) v tomto týdnu jsem se věnovala spíše svému novému blogu, co rozjíždím a na Jules zapomněla, jsem to ale hrozná. Ale teď Vám to jdu vynahradit :) Jules byla 12. října na oslavě 50tých narozenin Cosmopolitanu. Pro mě je tento časopis opravdu jeden z těch celosvětově nejlepších, avšak jeho americká vydání nemají konkurenci :) Jules vypadala naprosto úchvatně na této akci ♥ měla bílou "krajkovou" košili s černou vázankou, k tomu měla černou sukni s vyšším pasem, která nebyla úplně dlouhá a tak krásně vynikají Jules nádherné nohy. Černé psaníčko a nádherné a velice jednoduché černé páskové lodičky ♥ za mě je to naprosto úchvatný outfit :) vlasy má Jules lehce natočené a rozpuštěné, makeup lehký a k outfitu naprosto přesně sedí :) já nemám Jules co vytknout :)

image host image host image host image host image host

OCTOBER 12 - Week Five

8. listopadu 2015 v 9:40 | Terýý |  Season 21
Krásnou podzimní neděli všem! ♥ mám tu pro vás další "novinku" a jsou to opět fotky z DWTS, tentokrát z pátého týdne. Jules tentokrát oblékla takové stříbrné šaty, které mají opravdu velice rafinovaný střih. Můžeme vidět odhalené ruce, avšak rukávy jsou dlouhé :) na zádech mají šaty lehké průhledné V, které se mi moc líbí. A právě z tohoto V na zádech se line i další průhledná část šatů, která jde pod pravým prsem až k levé noze, kde jsou šaty jen nepatrně spojeny a přichází obrovský rozparek. Ano, Jules si takové rozparky a celkově šaty může se svou postavou dovolit, protože jí má božskou ♥ ale musím říct, že na mě šaty úplně nějaký super boom dojem neudělaly. Ten rozparek je možná až příliš velký na mě, pokud by to tedy měla být večerní róba, jakožto předpokládám, že ano, tak by mi nevadilo, kdyby byl rozparek menší, případně aspoň nějak výrazněji spojen. Ale to je čistě můj názor a každý ho máme jiný :) účes měla Jules zas tak hezky rozpuštěné a natočené vlasy, líčení nebylo ani moc, ani málo, to se mi na Jules vždycky moc líbí :) a co říkáte na Jules v tomto týdnu vy? :)

image host image host image host image host image host

OCTOBER 07 - At LAX Airport in Los Angeles

5. listopadu 2015 v 18:58 | Terýý |  Candids l 2015
A máme tu další fotky :) tentokrát ze 7. října, kdy byla Jules vyfocena na letišti v Los Angeles :) a musím říct, že strašně obdivuju to všechno, co jí Bůh nadělil. Je krásná a úspěšná, má talent na zpět, tanec, herectví a blogování a v neposlední řadě také právě smysl pro módu. Jules se opravdu umí neskutečně oblékat a musím říct, že je jednou z mých největších inspirací :) tentokrát Jules oblékla džíny, k nim obyčejné šedo-bílé tílko, přes které si oblékla košili a krásné krémové botičky. Jedním slovem - paráda :) vlasy má Jules pouze rozpuštěné a na očích brýle, tzv. pilotky :) na mě tento outfit opravdu zapůsobil a moc se mi líbí ♥

image host image host image host image host image host

OCTOBER 05 - Week Four

3. listopadu 2015 v 12:37 | Terýý |  Season 21
Po delší odmlce Vás zas zdravím :) měla jsem teď spoustu práce, stejně jako Claire*, takže proto ta delší odmlka od článků. Ale už jsem zpět a v plné síle :) Claire* se stále poctivě učí a píše bakalářku, tak jí držme palce, ať to zvládne levou zadní a máme ji zas brzy zpět :) ale teď už k Jules ♥ tyto fotky jsou jak jinak, než z DWTS a to ze čtvrtého týdne :) tentokrát musím říct, že mi málem vypadly oči z důlků. ♥ Jules byla naprosto famózní, nádherná, dokonalá! Tento týden měla nádherně rudé šaty a jelikož jsou výrazné samy o sobě, doplňky vidíme pouze na rukou, kde má Jules prsteny a samozřejmě svůj krásný zásnubní prstýnek od Brookse :) nějak nevím, co k tomuto outfitu dodat, protože ho skvěle vystihuje slovo - dokonalý! Jak vlasy, které jsou lehce zvlněné, tak make-up, který není extrémně výrazný, ale ani úplně ležérní, prostě k těm nádherným rudým šatům s výstřihem až k žebrům vypadá naprosto božsky ♥ co vy, jak na Vás Jules zapůsobila tímto outfitem? :)

image host image host image host image host image host