Březen 2016

2016 Winter TCA

30. března 2016 v 11:12 | Claire* |  Photoshoots l 2016
No a jak je zvykem nebo ne zvykem, ale stává se to velmi často, tak se z 2016 Winter TCA Tour objevil i jeden takový menší photoshoot. Musím říct, že je obrovská škoda, že se ty fotky neobjevily někde bez těch hnusných copyrightů, ale co se dá dělat :( I tak se můžeme pokochat nádhernou Jules a jejími úchvatnými šaty o kterých jsem se už zmiňovala v předchozím článku :) Ty šaty se mi fakt neskutečně líbí a ten shoot je celkově povedený :) Moc se mi líbí ty Jules pózy ♥ Ona je prostě neskutečná!

image host image host image host image host image host

JANUARY 15 - 2016 Winter TCA Tour in Pasadena

27. března 2016 v 10:33 | Claire* |  Public Appearances l 2016
Další novinka, kterou tu pro vás mám je z 15. ledna, kdy se konala 2016 Winter TCA Tour v Langham Hountington Hotel v Pasadeně v Kalifonrii. Samozřejmě, že na tomto turné nechyběl ani panel Jules filmu Grease: Live!. Kromě Jules se tohoto panelu také zúčastnili další její kolegové z filmu jako Carlos PenaVaga, Vanessa Hudgens, Aaron Tveit, David Del Rio, Jordan Fisher, Kether Denohue, Keke Palmer, Carly Rae Jepsen a další. Kromě herců se toho panelu zúčastnil také výkonný producent Marc Platt a režisér Thomas Kail. Jules na fotkách vypadá absolutně skvostně ♥ Neskutečně se mi líbí ty její černé šaty s tím krajkovaným vrškem z dílny Amandy Wakeley. K šatům vybrala černé lodičky Kurt Geiger a celé to doladila našuničkama značky Graziela Gems. Jak si můžete všimnout, tak i tentokrát Jules vsadila na jednoduchý, nijak výrazný makeup, který nádherně korespondoval s outfitem. Jules tentokrát nepoužila ani výrazno rtěnku, ale pouze přirozený lesk na rty ♥ Vlasy nechala rozpuštěné a lehce vlnité :) Musím říct, že jí ty delší vlasy strašně sluší :) Stejně tak i krátké. Jí prostě jednoduše sluší úplně všechno :D ♥

image host image host image host image host image host

JANUARY 08 - At Private Party of Golden Globes 2016

26. března 2016 v 18:15 | Claire* |  Public Appearances l 2016
Další uniklou novinkou jsou tyhle 3 fotografie, které se objevily. Fotografie pochází z 8. ledna, kdy se Jules zúčastnila nějaké soukromé párty, která se konala po udílení Golden Globes. Musím říci, že i přesto, že se objevily jen tři fotografie, které nejsou ještě ke všemu nijak extra kvalitní, tak je vidět, že Jules zase zářila v absolutně bezchybném a dokonalém outfitu ♥ Tentokrát vsadila na bílé šatičky, které doladila takovým lehce krémovým kabátkem. Mám bílou barvu na Jules strašně ráda ♥ Vypadá v ní fakt dokonale! Celkově tomu dodala šmrnc úžasným a jemným makeupem, který nebyl nijak přehnaný a vlasy měla zčesané do drdolu, ale po stranách obličeje jí viseli pramíny vlasů :) ♥ Jules vypadala zase neskutečně :)

image host image host image host

JANUARY 09 - At birthday party Nina Dobrev

25. března 2016 v 12:51 | Claire* |  Miscellaneous
Mám tu další novinku z roku 2016. Tentokrát se jedná o fotky, které byly pořízené 9. ledna, kdy Jules nejlepší kamarádka Nina Dobrev slavila její 27. narozeniny :) Nina uspořádala maškarní párty a oslavu v klubu v Los Angeles. Tuto příležitost si samozřejmě Jules nemohla nechat ujít a tak se na Niny oslavě objevila. Kromě Jules byl na oslavě i její bratr Derek, kamarádka Anita Patrikson a Riawna Capri a další. Jak můžete vidět, tak Jules spolu se svojí kamarádkou byly převlečené jako mráčky, kdy Jules dělala déšť a její kamarádka bouřku :D Musím říct, že to je originální kostým avšak je velká škoda, že nejde Jules pořádně vidět do obličeje :D Bych jí pomalu ani nepoznala v tom převlečení :D Kromě pár fotek tu pro vás mám i dvě videa ze samotné oslavy :)

image host image host image host image host image host

JANUARY 06 - 2016 People’s Choice Awards in Los Angeles

24. března 2016 v 10:04 | Claire* |  Public Appearances l 2016
Zdravím :) A že neuhádnete co :) Konečně se dostáváme do aktuálního roku a tím pádem je rok 2015 tady na blogu uzavřený :) Všechny novinky z roku 2015 dopřidané, fotky donahrané a teď už hurááá do roku 2016. Ten odstartoval hned jednou úžasnou akcí, které se Jules zúčastnila a jedná se o 2016 People's Choice Awards, který se konaly v Microsoft Theatre v Los Angeles. Spolu s Jules se na této akci objevily i její kolegyně z Grease: Live a to Vanessa Hudgens, Carly Rae Jepsen, Keke Palmer a Kether Donohue. Nevím jestli to bylo plánované, ale když se podíváte, tak všechny holky šly do tmavých šatů, vetšinou černých, jen Vanessa měla stříbrné :) Jules na sobě měla černé lesklé šaty z výroby Kaufmanfranco. Musím přiznat, že nevím jestli se mi ty šaty líbí nebo ne :D Jako jsou krásné, vršek je zajímavě řešený, ale prostě upřímně nevím :D K šatům zvolila lodičky Giuseppe Zanotti a stříbrnočerné psaníčko značky Edie Parker. Naušničky sice nejsou nijak patrné, protože nejsou visací, má je přímo na uchu, ale musím je vyzdvihnout protože jsou z dílny Forever Mark. Pro tuto příležitost Jules vsadila na výraznější líčení než běžně používá. Rty jí zdobil lesk (možná rtěnka?) přirozené barvy, makeup nijak výrazný, spíše naopak a měla nádherně namalované oči ♥ Hnědé stíny a nádherně zvýrazněné řasy :) Celkový šmrnc tomu dodal Jules účes, který mě osobně se moc na takovouto akci nelíbí, ale někomu může :) Vlasy měla zčesané nahoru a měla z nich udělaný takový bobek, který byl ve stylu uzlu z jejích vlasů :) Za mě nic moc účes, ale proč ne :) Fotek je celkem dost, tak se nezapomeňte alespoň na nějaké podívat :) Moc se mi líbí ta fotka, kde Jules fotí selfie s malou holčičkou :) To je moc roztomilé ♥ A teď vy. Jak se vám líbila Jules na této akci? :) Podělte se o svůj názor, protože mě opravdu zajímá co si myslíte o těch šatech a tom účesu! :D

image host image host image host image host image host

Layout blogu 2015 - VYHODNOCENÍ

23. března 2016 v 8:30 | Claire* |  Site & Info
Tak a mám tu pro vás výsledky z ankety o layout blogu 2015. Tato anketa tu probíhala během ledna/února, takže času bylo opravdu dost a jsem opravdu překvapená množstvím hlasů, které se v anketě objevilo, protože anketa probíhala v době mé nepřítomnosti a neaktualizace blogu :) Upřímně jsem takovou účast nečekala, ale jsem moc ráda, že jste se zapojili a tímto vám taky obrovsky děkuji! :* Jsem strašně ráda, když mohu nějak schrnou rok 2015. Každopádně teď už zpět k výsledkům :) Zvítězil layout version 1.3.
Zvítězil celkově s 8 hlasy a byl to poslední layout, který se tu v roce 2015 objevil a byl mé tvorby. Musím přiznat, že tento layout tu vydržel opravdu dlouho ačkoliv se mi zas tolik nelíbil jako jiné layouty, ale vy jste rozhodli a já vám děkuji. Pouze o 2 hlasy porazil layout version 1.2, který byl z dílny Andie z blogu andiegraphic.blog.cz. Tudíž tento layout se umístil na druhém místě.

MOC DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ V ANKETĚ HLASOVALI A ZÚČASTNILI SE TOHOTO PRŮZKUMU!

Outfits Duel #21

22. března 2016 v 10:56 | Claire* |  Outfits Duel


Julianne Hough Interview for Cosmopolitan

20. března 2016 v 12:00 | Claire* |  Interviews
No a jak jsem slíbila, tak tu pro vás mám přeložený rozhovor z tohoto časopisu :) Musím říct, že mě tento rozhovor velmi zaujal a doufám, že zaujme i vás, protože upřímně.. je to BOMBA! ♥

Měla jste docela nekonvenční dětství...
"Když se teď ohlédnu, musím uznat, že bylo trochu šílené, ale tenkrát mi náš životn styl připadal úplně normální. Vyrostla jsem v Utahu a v decíti nebo deseti se přestěhovala do Londýna, kde jsem bydlela u profesionálních tanečníků Corkyho a Shirley Ballasových. Naši se ttotiž tenkrát rozváděli, a tak mně a bráchovi řekli: 'Bude to super zkušenost! Zůstanete tam jen pár měsíců, než tady všechno vyřešíme.' Jenže původně plánovaný čtvrtrok se v mém případě protáhl na pět a bratrově deset let. Ale jenom prot, že jsme to tak chtěli."

A co váš vztah k mormonské víře, kterou vaši biologičtí rodiče vyznávají?
"Jejich učení už nevěřím, ae jsem stejně vděčná, že jsem v tom prostředí vyrostla, protože mám díky tomu v sobě hluboce zakořeněnou morálku a určité hodnoty. Respektuju víru svého táty. Je fajn mít ve svém životě oporu bez ohledu na to, jestli věříte ve stejné věci, nebo ne."

Jak jste se seznámila se svým snoubencem?
"Zrovna jsem točila horor, který nakonec do kin ani nešel. Takže jediný důvod, proč mě osud k téhle práci zavál, bylo právě naše setkání. Ve snímku se mnou hrál Teddy Sears, který se mě zeptal: 'Jak si představuješ ideálního chlapa?' Měla jsem hned jasno: 'Chci tvrďáka ze severozápadu, který má smysl pro rodinu, zdravý životní styl a rád chodí do přírody.' On nato: 'Jednoho pro tebe mám.' A už mi strkal pod nos Brooksovu fotku. Líbil se mi. Řekla jsem: 'Fajn. Domluv skupinový chat.' Udělal to a od té doby jsme si esemeskovali. Po nějakém čase jsem se s Brooksem setkala. Šest hodin v kuse jsme si povídali. Číšník za námi musel přijít třikrát, než jsme si vůbec našli chvíli na objednání."

On teď žije ve Washingtonu, zatímco vy jste zakotvila v L.A. - dopřáváte si sex po telefonu?
"Jasně že jo. Většinou se ale jenom smějeme, protože se přehnaně snažím působit rajcovně, ale přitom mi to vůbec nejde. Anebo se v polovině telefonátu začnu chechtat. Je to vážně umění. Snadnější jsou esemesky. Tleskám lidem, kteří to dokážou. Měli by se mi ozvat a naučit mě, jak zvládat sex po telefonu s vážnou tváří!"

Baví vás v posteli hraní rolí?
"Užívám si to. Ráda nosím sexy spodní prádlo. Jenomže to dost škrtí, a tak kdykoliv jdeme spolu do restaurace, volím po šaty spíš jen luxusní kalhotky a obyčejnou a pohodlnou podprsenku. V průběhu večera pak chytím Brookse za ruku, povyhrnu si sukni a on okamžitě začně větřit: 'Co se děje?' A je vymalováno. Od té chvíle se už nedokáže na nic jiného soustředit. Jakmile konečně dorazíme domů, spěchám si nejdřív vyměnit podprsenku. Vtipkuje: 'Lásko, ty se kvůli mně pořád převlíkáš. Mám se taky kvůli tobě převlíkat?' A já na to: 'Do takovéhohle prádla, prosím, ne. Ale můžes si vzít něco jiného."

Máte ráda když je chlap v posteli dominantní?
"Naprosto. Když mě drahý poprvé políbil, seděli jsme u něj na pohovce. Měla jsem tušení, že k něčemu dojde. A on mě najednou popadl, praštil se mnou do gauče, nalehl na mě a začal si to se mnou rozdávat. V hlavě mi běželo: 'Jo, vezmi si mě!' Měla jsem rezervaci v hotelu, protože u Brookse bydleli jeho kamarádi. Ale nabídl mi: 'Nechceš tu zůstat? Mám ještě pokoj navíc.' Takže jsme se spolu pomilovali v obýváku a pak se rozešli každý do svého pokoje. A já přitom nechápala: 'Co se to před chvílí přihodilo?'"

Na jakém nejzajímavějším místě jste měli sex?
"Až si tohle přečte táta, nejspíš ho raní mrtvice! Stalo se to v autě na parkovišti letištní autopůjčovny, doslova pár minut před tím, než těsně vedle nás někdo zaparkoval. Neskutečně jsme si to užili. Hlavně proto, že jsme se tenkrát viděli po několika týdnech."

Dřív jste randila s moderátorem a producentem Ryanem Seacrestem. A když jste se rozcházeli, dost lidí vás kritizovalo.
"Jo, deptalo mě, že všichni mají na můj život najednou nějaký názor. V té době jsem pořád vymetala akce a něco podnikala. Uznávám, že to mohlo vypadat, že si z našeho rozchodu nic nedělám. To ale nebyla pravda. Aktivní život mi jednoduše pomáhal se vším se vyrovnat. Obklopovala jsem se přáteli a pozitivní energií."

Tanečníci se hodně zaměřují na vlastní tělo. Jak jste to měla během tančení vy?
"Jasně, že jsem tohle řešila. Je moje štěstí i prokletí, že mám váhu rovnoměrně rozloženou po celém těle, takže si hned nevšimnu, že jsem přibrala. Fyzicky se teď sice cítím krásnější, než když jsem byla mladší, ale moc dobře vím, že jsem po mámě a babičce podědila sklony k silnějším stehnům a zadku. Nedá se s tím nic moc dělat. Prostě musíte cvičit."

Jak si představujete svůj život za pět let?
"Momentálně se soustředím především na hraní. Čeká mě ještě sezona Dancing with the Stars, po níž si už budu moct dělat, co budu chtít. A pokud jde o soukromí, s Brooksem rádi mluvíme o rodině. Jednou bychom chtěli mít tři nebo čtyři děti, ačkoli jsem mu jasně řekla, že v nejbližších pěti letech žádné neplánuju!"

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK

Cosmopolitan - February 2016

19. března 2016 v 14:36 | Claire* |  Magazine Scans l 2016
A jak se dalo očekávat, tak spolu s shootem a videem se objevily i scany ze samotného časopisu :) Ty tu pro vás mám teď aktuálně :) Moc nových fotek v něm vidět nejde, možná tak v té koláži z 6 fotek, posledním scanu a titulce časopisu, jinak všechny fotografie už jste mohli dříve vidět v samotném článku s photoshootem. No moc to tu nebudu okecávat, jenom řeknu, že je obrovská škoda, že se ta fotka z titulky neobjevila jako shoot, protože hned bych věděla kam jí do layoutu dát :D Každopádně teď už vás nechám se kochat a jdu pro vás pomalu, ale jistě překládat rozhovor, který je více než zajímavý! ♥ Rozhodně se máte na co těšit, protože Jules se v něm i otevřela co se týče sexuální stránky :) :P

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK

image host image host image host image host image host