Květen 2016

Outfits Duel #23

31. května 2016 v 20:12 | Claire* |  Outfits Duel


Julianne Hough interview for Redbook

31. května 2016 v 10:56 | Claire* |  Interviews
A samozřejmě jak jsem slíbila, tak tu pro vás mám teď překlad rozhovoru, který Jules poskytla pro časopis Redbook, pro který také nafotila photoshoot, který jste mohli vidět v předešlých článcích :) Jules je prostě úžasná a líbí se mi, že se dokáže otevřit a sdělit nám o sobě něco více a teď to tu pro vás mám :) Pokud jste zvědaví, rozhodně si to přečtěte.. Stojí to za to a navíc není to ani tak dlouhé a taky jsem si s tím pro vás dala práci :) :P

Za méně než deset let se Jules objevila ve dvou sezónách Dancing with the Stars, vydala album které dobylo hitparádu země a objevila se ve filmech po boku Toma Cruise a Christiny Aguilery. Minulý měsíc tančila naším obývákem jako Sandy v Grease: Live na Fox a v součastné době je na plátnech kin s Robertem De Nirem a Zacem Efronem ve filmu Dirty Grandpa. Také je zaneprázdněná budováním své zbrusu nové spolupráce s MPG Sport a také webových stránek o životním stylu.

Proč se již nebojí říct, jak to je: .."Když mi bylo 21, udělala a řekla jsem věci, protože jsem chtěla být společností přijata. Ale je tu bod, kdy vyrostete. Teď jsem mnohem upřímnější sama k sobě a také k ostatním."

Proč nechává jejího snoubence Brookse Laiche být jejím "vedoucím mužem": "Vzhledem k povaze mé kariéry to je pro mě velmi snadné volat a "být mužem". Takže je to velmi příjemné cítit se jako silná žena a ještě mít svého muže aby byl vedoucím mužem."

O obejmutí v dobrých a špatných časech: "Vždycky jsem pozitivní. Ale věřte mi, mám dny, kdy jsem právě na dně a pláču - a ani nevím proč pláču! Rozhodně jsem pro obejmutí v těchto časech. Pokud se nikdy necítíte smutně ohledně nečeho, nepřináší to nic dynamického do života - a to je nuda."

O učení žít a milovat to, co děláte: "Ředitel mi kdysi řekl: "Jsem už příliš starý na tuhle sr**ku, takže chci jen pracovat s lidmi, kteří mají v úmyslu si to užívat." To je pravda. Život je příliš krátký. Nebudu kroutit zadkem ve filmu jen proto, že je to lepší pro mou kariéru pokud se kvůli tomu budu cítit mizerně."

Redbook - March 2016 Issue

30. května 2016 v 18:57 | Claire* |  Magazine Scans l 2016
V předchozím článku jsem vám přidávala fotky z Jules nového photoshootu, teď tu pro vás mám jeden scan z časopisu Redbook, pro který byl tento shoot focen. Na obálce je fotka, kterou jsme v předchozím článku nemohli vidět. Jules je na ní se svojí fenkou Lexi ♥ Je to úžasná fotka, strašně se mi líbí, jak se na ní Jules roztomile směje :) Na sobě má tentokrát růžové šaty značky Lela Rose a náušnice Nigaam ♥ Je škoda, že se zatím objevila jen titulka :) Třeba časem se objeví více fotek a nebo taky ne :D Ale přesto, budeme doufat a zatím se můžete pokochat alespoň touto nádhernou fotkou :)

image host

Redbook

28. května 2016 v 18:28 | Claire* |  Photoshoots l 2016
Jistě si pamatujete, že nedávno se tu objevil takový "drsňácký" photoshoot, který Jules nafotila v rámci propagace Grease: Live spolu s jejími kolegyněmi. Tentokrát tu mám zas takový jemňounký shoot při jehož focení Jules spolupracovala s časopisem Redbook. Focení proběhlo pro březnové vydání časopisu, které šlo to prodeje už v únoru. Stejně jako loni pokud si ten shoot pamatujete je i letos tak nějak zahrnut do tanečních póz :) Jules je v tomto shootě úplně dokonalá a úplně nejvíce se mi líbí ta druhá fotka, kterou jsem použila jako úvodní :) Jules tam má nádherný úsměv, oči a ty šaty jsou takové správně letní a veselé ♥ A pokud jste zvědaví na rozhovor, který Jules Redbook poskytla, tak určitě nevěstě hlavy.. Mám připravený překlad, který je velmi, ale velmi zajímavý.. Jules se tam zmiňuje o připravované svatbě, celkově o Brooksovi a dalších osobních věcech, takže budeme mít zase další příležitost lépe poznat Jules :) Ona je prostě strašně dokonalá ♥ Já tu babu úplně žeru a hlavně je to fakt osoba o které mě blogovat strašně baví a já si to pořád uvědomuji čím dál tím víc :) ♥ Jsem ráda, že jsem s blogem neskončila a mám nějaké místo úniku od reality a relaxace :) Jinak co se týče outfitů, které byly použity na fotkách, tak na první fotce má na sobě Jules bledě modré šaty značky Chloe spolu s naušnicemi Le Man. Na druhé fotce ty barevné šaty jsou značky Black Halo a k nim zvolila naušnice Marcia Moran, prsten Arya Esha a celkově to doladila modrýma lodičkama Manolo Blahnik.

image host image host

Version 1.6

26. května 2016 v 16:31 | Claire* |  Past Layouts
Claire* (me) l spokojenost 100% l doba cca 3-4 hodiny l od 26.5.2016 do 28.8.2016

Musím se přiznat, že na tenhle layout jsem se strašně moc těšila. Měla jsem ho připravený už delší dobu, ale měla jsem státnice a tak dále a nebyla možnost ho nastavit, ale teď, když už mám všechny své školní povinnosti za sebou, tak hned při první příležitosti jsem vám sem musela tuhle nádheru nastavit. Pomalu se mi ani nechce věřit, že jsem ten layout dělala sama jak je krásný, ale je to tak :) Zvolila jsem svěží barvičky, které připomínají léto aby se to tu tak nějak rozradostnilo. Na layout jsem použila fotky převážně z photoshootu pro jarní kolekci MPG Sport, kterou sama Jules navrhla :) Já osobně jsem s layoutem strašně spokojená, ale zajímalo by mě, jak to vnímáte vy tuto změnu? :)

FEBRUARY 09 - Leaves Zinque in West Hollywood

26. května 2016 v 13:46 | Claire* |  Candids l 2016
Po nějakém čase se tu zas ukazuji s nějakou další novinkou. Moc se omlouvám za dobu mé neaktualizace, ale jistě většina z vás zná pravý důvod, proč jsem tu nebyla :) Nebylo to z důvodu toho, že by mě to nebavilo, ale z důvodu toho, že jsem měla státnice. Jak někteří už ví, tak písemné státnice mi nedopadli zrovna dobře, takže ty opakuji v druhé polovině srpna, ale za to ústní obhajoba bakalářky dopadla přímo výborně a to za 1. Takže alespoň z toho mám radost a půlka státnic je za mnou :) Jupííí! No a teď zpět k Jules. Mám tu pro vás fotografie z 9. února, kdy byla Jules viděna při odchodu ze Zinque v západním Hollywoodu. Jak si můžete všimnout, tak Jules na sobě měla úplně nádherný outfit složený z plandavých kalhot a proužkovaného trička, které jí odhalovalo nádherně vypracované bříško. K celému outfitu zvolila černé sluneční brýle a na fotkách je vidět, že se jí na zádech houpal černý batůžek. Jules je prostě nádherná ♥

image host image host image host image host image host

Billboard - February 6th 2016 Issue

21. května 2016 v 15:58 | Claire* |  Magazine Scans l 2016
V předchozím článku jste mohli vidět samotnej shoot, teď tu pro vás mám scany z časopisu. Jinak co se týče státnic, tak bohužel jsem u nich pohořela, štěstí nestálo při mě, takže mě čeká opravný termín v 2. polovině srpna, takže doufám, že tenhle termín už pro mě bude šťastnější. Jinak teda nevím, co bych k těmto fotkám dodala, protože převážnou většinu jsemuž řekla už v předchozím článku, ale přesto musím zase říct, že Jules vypadá přímo dokonale♥ Miluju jí a ona je prostě úžasná. :) Je to neskutečná baba a neskutečná herečka :) Jinak teda už jsem viděla film Dirty Grandpa :DDD Řeknu vám, to je ptákovina, že se nejde u toho nesmát :D Vydržte a brzo vám sem dám odkaz ke stažení :P

image host image host

Billboard

16. května 2016 v 14:51 | Claire* |  Photoshoots l 2016
Po nějaké delší odmlce tu jsem zase s nějakou tou aktualizací. Budu se sice zase opakovat, ale moc se omlouvám za tu neaktivitu, která je způsobená za prvné nezavedeným internetem u přítele u kterého teď bydlím a za druhé blížícími se státnicemi, které mě čekají bohužel už ve středu :( Modlím se ke všem svatým aby se mi to podařilo.. No a teď k této novince. Už v únoru se objevil úžasný a dokonalý shoot, který Jules nafotila spolu se svými kolegyněmi z filmu Grease: Live pro časopis Billboard. Někteří tento shoot už viděli, někteří ne a také si můžete všmnout, že právě z těchto fotek je udělaný nynější layout blogu :) Shoot se mi líbí z jednoho prostého důvodu a to proto, že na něm Jules vypadá jako taková rebelka a ten její rozcuch na fotkách je protě dokonalý ♥

image host image host image host image host image host

FEBRUARY 06 - At DirecTV Super Saturday Night in San Francisco

9. května 2016 v 17:08 | Claire* |  Public Appearances l 2016
Další článek, který tu pro vás mám je z 6. února, kdy se Jules objevila na akci DirecTV Super Saturday Night na Pier 70 v San Francisku v Kaliforni. Fotky mě moc pobavily, protože jak si můžete všimnout, tak se na akci setkala Jules s Oliviou Munn a měly na sobě úplně stejný outfit! :D "Náhodná dvojčátka!!!" napsala Jules na svém Twitteru. Kromě Jules a Olivie se této akce také zúčastnil Jules starší bratr Derek, Joe a Nick Jonas, Jules nejlepší kamarádka Nina Dobrev, Liam Hemsworth, Hailee Steinfeld, moje oblíbenkyně Ashley Greene a Chace Crawford. Co se týče Jules outfitu, tak byla oblečená do sněhově bílé. Bílá Jules velmi sluší a Jules to ví ♥ Top je značky Alexia Maria a sáčko Paule Ka. Celé to obohatila lodičkama Giuseppe Zanotti a psaníčkem Edie Parker. Naušničky jsou potom od Jennifer Meyer. Fotky jsou nádherné a jsem moc ráda, že se po nějaké dlouhé době zas objevily fotografie, kde jsou Jules s Ninou spolu ♥ Ony jsou prostě úžasné a na těchto fotkách je prostě Jules úžasnou elegantní sněhovou královnou! ♥

image host image host image host image host image host