Leden 2017

JANUARY 18 - Leaves a Gym

29. ledna 2017 v 9:13 | Claire* |  Candids l 2017
Další fotografie, které tu pro vás mám jsou z 18. ledna, kdy byla Jules znovu vyfotografována při odchodu z tělocvičny. Tentokrát však měla na sobě úplně jiný outfitek než na předchozích fotkách a mě se nejspíše i líbí víc.. :) Oblékla si na sebe černé legíny a k tomu tmavě rudé tílko. Když ocházela, tak tento sportovní outfit doplnila šedým svetříkem. No a jak je u Jules zvykem, tak na očích měla nasazené sluneční brýle a mě potěšila mým oblíbeným účesem - drdolem ♥

image host image host image host image host image host

JANUARY 16 - Leaves a Gym in West Hollywood

28. ledna 2017 v 17:56 | Claire* |  Candids l 2017
Tak se mi povedlo naše nové miminko utahat, takže jsem se dostala i k blogu :) Kdo by chtěl moje miminko vidět, fotku máte zde. Je naprosto sladkej ♥ No zpět k Jules. Ta byla viděna 16. ledna při odchodu z tělocvičny v západním Hollywoodu. Jules byla samozřejmě sportovně oblečená přičemž měla na sobě sportovní oblečení z její podzimní kolekce MPG Sport ♥ Moc se mi její outfitek líbí i když horní sportovní část zakrývá černým svetříkem :) Moc se mi líbí ty její sluneční brýle alá lenonky a její dokonalý drdůlek ♥ :D Ten prostě žeru!

image host image host image host image host image host

JANUARY 15 - Out and About in West Hollywood

27. ledna 2017 v 19:40 | Claire* |  Candids l 2017
Mám tu pro vás další nové fotografie naší úžasné Jules. Jedná se o fotografie z 15. ledna, kdy byla Jules viděna na nákupech v západním Hollywoodu. Tentokrát mě Jules svým outfitem uchvátila o něco více. Měla na sobě krásný do světlých barev sladěný outfit, který se skládal z džínů, bílého pruhovaého trička a celý outfit doladla krásným bílým chlupatým kabátkem, bílou kabelkou, hnědýma botaskama a na očích měla nasazené jako doplněk její oblíbené sluneční brýle ve stylu lenonek. Co se mi však líbí úplně nejvíc, tak je její účes ♥ Já tyhle bobky alá drdoly strašně žeru a neskutečně se mi to líbí :)

image host image host image host image host image host

JANUARY 14 - 1st Move Interactive Event 2017 in Sherman Oaks

23. ledna 2017 v 17:07 | Claire* |  Candids l 2017
Dneska je prostě úplně nejlepší den ♥ Já jsem tak šťastná, tomu byste vůbec nevěřili ♥ První úžasná zpráva je ta, že konečně se mi povedli státnice ♥ Konečně jsem to pokořila a už nejsem jen Klára, ale už jsem Bc. Klára ♥ :D Mám neskutečnou radost, úplně super.. No a další dobrá zpráva je ta, že jsem od přítele k úspěšným státnicím dostala hafana ♥ Pořídili jsme si spolu štěňátko Australského ovčáka. No a teď už zpět k Jules. Dne 14. ledna byla Jules s jejím bráchou Derekem viděna v Sherman Oaks v Kalifornii, kde se konala první událost jejich Move Interactive. Když se podíváte na fotky, tak se této jejich akce zúčastnilo hodně lidí, takže se zdá, že to bude nejspíše pecka.

image host image host image host image host image host

JANUARY 11 - Arriving for Lunch at Los Angeles

19. ledna 2017 v 10:28 | Claire* |  Candids l 2017
Další fotografie pochází také z 11. ledna, kdy byla Jules viděna později po tréninku (viz článek zde), jak si zašla s kamarádem do restaurace na jídlo. Bohužel jsem nezjistila o jakého kamaráda šlo, ale předpokládám, že to není zas tak důležitá informace. Co se týče Jules, tak vypadala krásně, zvolila pohodlný outfitek na kterém se mi však nelíbí ten červený kabát... Jinak ale vypadá perfektně :)

image host image host image host image host image host

Popsuki

19. ledna 2017 v 10:02 | Claire* |  Photoshoots l 2016
Nyní tu pro vás mám starší fotky z konce loňského roku. Jedná se o fotografie, které byly pořízené na akci Pop & Suki o které jsem vám psala zde. Musím přiznat, že fotky jsou opravdu krásné, takové úsměvné a strašně se mi líbí, že jsou společné s Ninou ♥ Holky tam jsou opravdu kouzelné.

image host image host image host image host image host

JANUARY 11 - Leaving a Gym

17. ledna 2017 v 20:22 | Claire* |  Candids l 2017
Jedny z novějších fotografií jsou z 11. ledna, kdy byla Jules viděna v odpoledních chodinách při odchodu z tělocvičny v Los Angeles. Jules je plná úsměvů a na fotkách jí to strašně moc sluší. Své vypracované tělo předvedla v modré sportovní podprsence a černých legínech značky MPG Sport ♥ Přes sebe potom měla přehozený lehký černý svetřík a na očích měla nasazené černé sluneční brýle. Fotografií se objevilo opravdu hodně, takže se určitě je na co koukat. Mě se na těchto fotkách Jules neskutečně líbí i když je oblečená pouze ve sportovním, ale můj názor je takový, že sportovní oblečení jí prostě neskutečně sekne. Obzvlášť když je z její kolekce pro MPG Sport. Zrovna nedávno jsem zahlédla nějaké fotografie z focení pro její jarní kolekci MPG Sport a řeknu vám, je se na co těšit! :P

image host image host image host image host image host

JANUARY 09 - Leaving Golden Globes After-party

15. ledna 2017 v 15:38 | Claire* |  Candids l 2017
Tímhle článkem navážu na ten předchozí. Mám tu pro vás pár fotografií, kdy Jules odjížděla z after party Zlatých Glóbů. Zdá se, že fotografie jsou pořízeny buď pozdě v noci nebo v brzkých ranních hodinách. Jules se na fotografiích směje jak sluníčko, takže předpokládám, že nějaké ty skleničky už měla za sebou. Co mě na fotkách ale nejvíce pobavilo (viz ta první fotka), tak že to vzdala a cupitala si do auta bez bot :D To mi přijde úplně roztomilé a že to vypadá, že tam dokonce i sněží, takže má můj obdiv, ale přece jen on když má člověk lehce upito, tak mu je teplo i když je ve skutečnosti venku zima :D

image host image host image host image host image host

JANUARY 08 - 2017 InStyle and Warner Bros. Golden Globe after party

14. ledna 2017 v 18:09 | Claire* |  Public Appearances l 2017
A mám tu pro vás jednu skvělou novinku :) Mám tu pro vás fotografie z prvních letošních public appearances!! ♥ Předpokládám, že nikomu neuniklo, že se 8. ledna konaly Zlaté Glóby... A jak je zvykem Jules, tak i když se přímo nezúčastnila oficiálních Zlatých Glóbů, tak se objevila na after party, které pořádalo InStyle and Warner Bros v Beverly Hills v Kalifornii. Spolu s Jules se na této příležitosti objevil i její bratr Derek a nejlepší kamarádka Nina Dobrev. Velkou radost mi udělala také fotka Jules, Niny a Ley Michele ♥ Ale když zkouknete téměř všechny fotografie, tak zjistíte, že Jules má fotografie se spousty lidma ♥ No a teď k Jules outfitku. Na sebe si oblékla dlouhé stříbrné šaty Jenny Packham, doplnila to šperky z dílny Jennifer Meyer, na nožky obula lodičky Schutz a celkově doladila psaníčkem Parker. Osobně si myslím, že Jules už na sobě měla krásnější šaty, ale což. Nějak se mi u těchto šatl nelíbí ten vršek (od pasu nahoru). Čím mě ale mile potěšila, tak je určitě makeup, který není nijak přeplácaný, ba naopak hodně přírodní a klasický. No a samozřejmě nesmím zapomenout zdůraznit ani Jules účes, kdy měla vlasy sepnuté do krásného něžného drdůlku. Co si o šatech myslíte vy? Je to váš šálek kávy? :)

image host image host image host image host image host

Kontrola affiliates

14. ledna 2017 v 9:12 | Claire* |  Site & Info
Zdravím :) Po nějaké době je tu ode mě zas neohlášená kontrola affiliates. Ptáte se "proč"? :) No odpověď mám pro vás připravenou. Je to z toho důvodu, že jsem na blogu teď pořádně nebyla a to z důvodu se blížících státnic a také z důvodu nové práce. Každopádně jak jste si všimli, snažím se to napravit a být aktivní. A teď přichází ta pravá podstata kontroly. Chtěla bych zjistit, které blogy jsou aktivní a které ne, abych mohla začít pořádně obíhat spřátelené stránky a dozvídat se nové informace. Bohužel však nemám času nazbyt, abych otevírala každou stránku zvlášť a přiznám se, že tento způsob je přece jen pohodlnější :D Takže vy, co chcete zůstat nadále affs, bych poprosila abyste vyplnili takovej krátkej přehled :) Moc děkuji, usnadníte mi tím práci a já budu moct zas blogařit v plné síle :) Děkuji!!!

PRO STÁVAJÍCÍ AFFS
• Jméno
• Blog

PRO TY, CO CHTĚJÍ SPŘÁTELIT
• Jméno
• Blog + Téma blogu
• Proč chceš spřátelit