Jules Hough and Brooks Laich Wedding

13. července 2017 v 21:47 | Claire* |  Articles
A je to tu!! Po takové době jsme se konečně dočkali vytoužené svatby Jules a Brookse ♥ Já jsem se na tuto novinku neskutečně těšila a jsem strašně ráda, že rovnou s ní můžu začít v novém layoutu :) Osobně jsem z těch dvou strašně moc nadšená a do budoucna jim přeju jen to nej nej nej nej :) Strašně jim to spolu sluší a musím se přiznat, že jsem viděla spoustu videí a jedno naprosto dokonalé, kde byla vidět Brookse první reakce když Jules vidět ve svatebním poprvé a wow... uronila jsem slzičku a i Brooks měl na mále. No jelikož video je chráněné a není možné ho sem vložit, tak kdo chce být dojat a vidět opravu nádherný záznam ze svatby, tak na této adrese: http://people.com/pen/0000015a-5b94-d843-a37a-dfde5c800000/0000015d-381b-da4c-a77f-bafb860d0000/ najdete naprosto nádherné video, které vás absolutně dostane jako mě ♥ No a teď už to nebudu zdržovat a šup k článku, který jsem pro vás o svatbě připravila.

Byla to dokonalá noc pro Julianne Hough.

Porotkyně Dancing with the Stars a NHL hvězda Brooks Laich měli 8. července svatbu. Svatba byla v romantickém stylu, venku na jezeře Coeut d'Alene v Idahu, kam jezdí rodina Jules na letní dovolenou. "Když jsem představila doma Brookse, vzala jsem ho k jezeru a oba jsme si zamilovali toto zvláštní místo a věděli jsme, že to je to místo, kde bysme chtěli založit naši rodinu a zestárnout spolu," řekla Julianne, která nám poskytla tento týden exkluzivní titulní příběh. "Je to správný pocit se tady vdát." Celou svatbu měl na starost Troy Williams z Simply Troy Lifestyle + Events, kdy svatební víkend byl oslavou lásky a přírody - obě věci nezbytné pro nevěstu a ženicha. "Bylo to pro mě velmi důležité mít obřad venku," říká Brooks, který měl na sobě smoking značky Brooks Brothers. "Julianne a já jsme velmi otevřený dobrodružství a volnosti a chtěli jsme se nasměrovat k přírodě."


Na svatbu bylo použito více než 2.000 květů, které tvořili květinovou výzdobu, která byla navržena Kristen Griffith - VanderYacht of Wild Bloom, včetně 100 květináčů a nejméně 200 zahradních růží. Po svatbě darovala Jules s Brookse všechny květiny The Full Bloom, neziskové organizaci, která znovu váže mírně použité květiny do kytic pro pacienty v nemocnicích, na oddělení hospicové péče a dalších zařízeních.

Jules měla na svatbě svatební šaty značky Marchesa. Během obřadu si Jules a Brooks řekli tradiční sliby a vyměnili prstýnky navržené Lorraine Schwartz. "Brooks a já jsme si koukali do očí celý obřad," říká. "Nikdy jsme se nepřestali na sebe dívat." Její oblíbený moment byl "líbali jsme se poprvé jako manželé a najednou kolem nás explodovaly konfety," dodává Julianne. "Nemohla jsem přestat plakat celý víkend a většina lidí si myslelo, že budu plakat během celého obřadu, ale místo toho jsem byla tak nadšená a připravená na oslavu!"

Poté na jejich oslavě, byla Jules překvapena jejíma družičkama a kamarádkama s choreografií tanečního čisla na píseň "The Greatest" od Sia, která je Jules oblíbená z nedávné taneční tour, které měla se svým bratrem Derekem. Nevěsta překvapila svého ženicha také - načasovaným ohňostrojem nad jezerem během jejich prvního tance na píseň "All This Time" od OneRepublic (na tuto píseň procházela Jules také uličkou k oltáři).

Hosté dávali novomanželům dárky po celou noc, kterým věnovali dárky od Gifts for the Good Life, které zahrnovali různé sety nádobí, vlastní sestavy na tvorbu limonády a také mnoho dalších a nechyběli ani dobroty. Jules a Brooks oznámili své zasnoubení v srpnu 2015 poté, co spolu randili rok a půl. Jejich svatba byla dokonalá. "Nemyslím si, že bych někdy opravdu nutně snila o mé svatbě jako dítě. Ale vím, že budu milovat a navždy si pamatovat tento den po zbytek svého života," říká Julianne.

Tady máte krátké video z Jules svatby:
 


Komentáře

1 Claire Claire | Web | 13. července 2017 v 22:45 | Reagovat

Když jsem viděla všechna ta videa a fotky, tak jsem si řekla, že takovou lásku bych chtěla najít. Nejvíc mě teda odrovnala reakce Brookse, když viděl Jules ve svatebních šatech, přiznám se, že mi i ukápla slza. Opravdu celá ta svatba byla nádherná, i ten den před. Měli to dokonale zorganizované. Moc se mi líbily jak její svatební šaty, tak i ty šaty, které měla po obřadu :) Byla to prostě pohádková svatba a já jim to strašně moc přeju♥

2 Katie* Katie* | Web | 14. července 2017 v 19:49 | Reagovat

Video, kde Brooks poprvé spatřil Jules ve svatebních šatech jsem viděla na Instagramu a z jeho reakce jsem byla nadšená a dojatá. Nebudu lhát, taky jsem měla v očích slzy. Mě vždycky tyhle momenty dojmou :D. Přiznám se, že mě docela překvapilo, že svolili, aby se o jejich svatbě psalo v časopise People, protože jsem čekala, že jejich svatba bude hodně utajovaná, ale jsem ráda, že jsem byla na omylu. Ty fotky jsou úžasné a není vůbec špatné, že se se svým štěstím rozhodli takto pochlubit :) Jules navíc byla nádherná nevěsta! Na její svatební šaty jsem byla hodně zvědavá a nezklamala. Vypadala jako princezna! Hodně se mi líbí i ten její dlouhý závoj :) Do budoucna jim oběma přeju spoustu lásky a aby jim to manželství vydrželo na věky věků. Taky držím palce, aby mohli brzy založit rodinu a po celou dobu partnerství byli jenom šťastní :)

3 Nicol (actresses.blog.cz) Nicol (actresses.blog.cz) | Web | 19. července 2017 v 8:34 | Reagovat

Ach, ta jejich svatba mě neskutečně dojímá, ne jenom, že mě v poslední době dojímá každé štěnátko, koťátko, ale i to, že byla pohádková, takovou bych chtěla mít i já v budoucnu, takhle bych chtěla aby se na mě můj budoucí muž díval, Jules měla naprosto nádherné šaty, jsou jako pro ni přímo dělané, také se mi líbily moc i šaty pro družičky a jsem ráda, že Nina ve své roli nechyběla, ach! Také jim přeji, aby jim manželství pořád vzkvétalo a oba se moc milovali! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama