Květen 2018

MAY 10 - An Evening at AMANU to Benefit LOVE UNITED

30. května 2018 v 17:24 | Claire* |  Gallery Update
Přináším vám konečně nějaké nové fotky :) Tyto fotky pochází z 10. května, ale trvalo opravdu strašně dlouho než se objevily v nějaké přijatelné kvalitě ke stáhnutí a publikování. Jules se tento den objevila na večeru s AMANU na podporu LOVE UNITED, která se konala v západním Hollywoodu, který hostovala Anita Patrickson. Na této akci se objevila Jules v doprovodu svého manžela Brookse Laiche a kromě nich se tam také objevilak večeři připojili i Brooklyn Decker, Abigail Spencer, Cassandra Gray, Samantha Ronson, Louise Roe nebo Natasha Bedingfield. Jules dlouholetá přítelkyně a stylistka Anita otevřela své dveře do jejího pop-up butiku, kde si hosté mohli vychutnávat její vlastnoručně tvořené a vyrobené sandálky. Výdělek z této večerní benefiční akce šel ve prospěch Jules a Brookse neziskové charity Love United, která spolupracuje s charity: water, kde je účelem zisk finančních prostředků, aby mohla poskytovat čisté a udržitelné vodní zdrje všem po celém světě. A teď ještě pár slov k outfitu, který se mi na Jules velmi líbí. Oblékla si na tuto večeři krásné vínové šaty z dílny Sea New York a její nožk jí zdobily sandálky právě z dílny Amanu ♥ Já stejně ty její zrzavé vlasy žeru ♥ Strašně jí to v kombinaci s vínovými šaty sluší ♥

004~65.jpg 012~61.jpg 016~56.jpg 019~52.jpg

GALLERY LINK:

Na filmovém festivalu v Cannes se představí i nový Jules film "Bigger"

20. května 2018 v 13:57 | Claire* |  News & Info
8. května se zahájí každoroční filmový festival v Cannes, kde budou představeny nové snímky po dobu dvou týdnů. Slavný portál "The Hollywood Reporter" oznámil zprávu, že film "Bigger", ve kterém si hlavní roli vystřihla práve naše Julianne, bude také oznámen na filmovém festivalu v Cannes. V rámci této novinky se také objevila první stills k tomuto filmu, kde je vidět Julianne jako Betty Weider a Tyler Hoechlin jako Joe Weider.

06_6.jpg

GALLERY LINK:
[1x] TV and Movie Projects > [2018] Bigger > Stills

TV Projects

20. května 2018 v 13:57 | Claire*
Miss Bloom, 2016
Episode 1x10


BIGGER

20. května 2018 v 13:12 | Claire*
Download l Gallery

Role: Betty Weider
Režie: George Gallo
Žánr: Drama
Popis: -

People [Keith Jones]

13. května 2018 v 15:35 | Claire* |  Gallery Update
Po nějaké době se vám znovu ozývám a strašně se vám omlouvám, že tu několik týdnů bylo ticho po pěšině.. V mém životě se to vše otočilo o 380°a nějak jsem se z toho nemohla dostat :) Ale nyní už se cítím fajn nabitá noovu a pozitivní energií ♥ A jelikož už nám venku začalo léto, jelikož jaro jsme nějak přeskočili, tak jsem požádala úžasnou grafičku Andie o nový layout, který by to tu rozsvítil. Ten by se tu měl objevit někdy v červnu doufám :) No a teď k Jules. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se ohledně Jules neobjevilo nic extra zajímavého kromě několika candids fotografií a dvou appearances kterých se Jules zúčastnila. Všechny tyhle fotky jsem nahrála do galerie, ale články vytvářet nebudu, takže je případně najdete v galerii :) No a teď k tomu důležitějšímu, co se objevilo za dobu mé nepřítomnosti. Konečně se objevily fotografie z photoshootu, který nafotila Jules společně se svojí nejlepší kamarádkou Ninou Dobrev pro časopis People ♥ Fotografií ze samotného shootu se objevilo opravdu po skromnu, ale doufám, že časem se jich objeví mnohem více, protože jsou nádherné ♥ Holky jsou na fotkách strašně zlaté. Také se v rámci tohoto focení objevilo několik videí, které najdete v celém článku.

nrnsPBr5BEU.jpg Qrep-tg8Mds.jpg

GALLERY LINK:
[2x] Photoshoots > 2018 > People [Keith Jones]

0001_16.jpg 0002_16.jpg 0004_16.jpg

GALLERY LINK:
[3x] Magazine Scans > 2018 > People USA [April]