Articles

Jules Hough and Brooks Laich Wedding

13. července 2017 v 21:47 | Claire*
A je to tu!! Po takové době jsme se konečně dočkali vytoužené svatby Jules a Brookse ♥ Já jsem se na tuto novinku neskutečně těšila a jsem strašně ráda, že rovnou s ní můžu začít v novém layoutu :) Osobně jsem z těch dvou strašně moc nadšená a do budoucna jim přeju jen to nej nej nej nej :) Strašně jim to spolu sluší a musím se přiznat, že jsem viděla spoustu videí a jedno naprosto dokonalé, kde byla vidět Brookse první reakce když Jules vidět ve svatebním poprvé a wow... uronila jsem slzičku a i Brooks měl na mále. No jelikož video je chráněné a není možné ho sem vložit, tak kdo chce být dojat a vidět opravu nádherný záznam ze svatby, tak na této adrese: http://people.com/pen/0000015a-5b94-d843-a37a-dfde5c800000/0000015d-381b-da4c-a77f-bafb860d0000/ najdete naprosto nádherné video, které vás absolutně dostane jako mě ♥ No a teď už to nebudu zdržovat a šup k článku, který jsem pro vás o svatbě připravila.

Byla to dokonalá noc pro Julianne Hough.

Porotkyně Dancing with the Stars a NHL hvězda Brooks Laich měli 8. července svatbu. Svatba byla v romantickém stylu, venku na jezeře Coeut d'Alene v Idahu, kam jezdí rodina Jules na letní dovolenou. "Když jsem představila doma Brookse, vzala jsem ho k jezeru a oba jsme si zamilovali toto zvláštní místo a věděli jsme, že to je to místo, kde bysme chtěli založit naši rodinu a zestárnout spolu," řekla Julianne, která nám poskytla tento týden exkluzivní titulní příběh. "Je to správný pocit se tady vdát." Celou svatbu měl na starost Troy Williams z Simply Troy Lifestyle + Events, kdy svatební víkend byl oslavou lásky a přírody - obě věci nezbytné pro nevěstu a ženicha. "Bylo to pro mě velmi důležité mít obřad venku," říká Brooks, který měl na sobě smoking značky Brooks Brothers. "Julianne a já jsme velmi otevřený dobrodružství a volnosti a chtěli jsme se nasměrovat k přírodě."


Na svatbu bylo použito více než 2.000 květů, které tvořili květinovou výzdobu, která byla navržena Kristen Griffith - VanderYacht of Wild Bloom, včetně 100 květináčů a nejméně 200 zahradních růží. Po svatbě darovala Jules s Brookse všechny květiny The Full Bloom, neziskové organizaci, která znovu váže mírně použité květiny do kytic pro pacienty v nemocnicích, na oddělení hospicové péče a dalších zařízeních.

Jules měla na svatbě svatební šaty značky Marchesa. Během obřadu si Jules a Brooks řekli tradiční sliby a vyměnili prstýnky navržené Lorraine Schwartz. "Brooks a já jsme si koukali do očí celý obřad," říká. "Nikdy jsme se nepřestali na sebe dívat." Její oblíbený moment byl "líbali jsme se poprvé jako manželé a najednou kolem nás explodovaly konfety," dodává Julianne. "Nemohla jsem přestat plakat celý víkend a většina lidí si myslelo, že budu plakat během celého obřadu, ale místo toho jsem byla tak nadšená a připravená na oslavu!"

Poté na jejich oslavě, byla Jules překvapena jejíma družičkama a kamarádkama s choreografií tanečního čisla na píseň "The Greatest" od Sia, která je Jules oblíbená z nedávné taneční tour, které měla se svým bratrem Derekem. Nevěsta překvapila svého ženicha také - načasovaným ohňostrojem nad jezerem během jejich prvního tance na píseň "All This Time" od OneRepublic (na tuto píseň procházela Jules také uličkou k oltáři).

Hosté dávali novomanželům dárky po celou noc, kterým věnovali dárky od Gifts for the Good Life, které zahrnovali různé sety nádobí, vlastní sestavy na tvorbu limonády a také mnoho dalších a nechyběli ani dobroty. Jules a Brooks oznámili své zasnoubení v srpnu 2015 poté, co spolu randili rok a půl. Jejich svatba byla dokonalá. "Nemyslím si, že bych někdy opravdu nutně snila o mé svatbě jako dítě. Ale vím, že budu milovat a navždy si pamatovat tento den po zbytek svého života," říká Julianne.

Tady máte krátké video z Jules svatby:

Jules Hough Upcoming Wedding with Brooks Laich

7. července 2017 v 10:49 | Claire*
"Teď jsou připraveni vytvořit rodinu!" - řekl druhý pár.

V dubnu letošního roku umístila Jules do svého profilu obrázek s Brooksem, který popsala: "To je můj muž! Jsem nejšťastnější holka na světě, protože se mnou žije. Už se nemůžu dočkat, až se vdám! Čekání je pro nás u konce." Zdroje říkají, že dva roky po oznámení zasnoubení se bude prá brát v létě. "Svatba se bude konat v domě u jezera v Idahu, kde jí Brooks požádal o ruku." - říká blízký zdroj páru. "Julianne už počítá dny před svatbou. Je velmi vděčná, že našla svou spřízněnou duši." Přípravy na svatbu, která se koná 8. července, jsou velmi utajené a svatba bude podle rodinného přítele soukromou událostí - "bude uzavřená a všechno proběhne v rodinném prostředí."

Julianne chce, aby její tři sestry byly za družičky a Brooks se zeptal Jules staršího bratra Dereka, zda mu půjde za svědka. Co se týče svatebních šatů, tak ty má na starost designer Julian Dzhenni Pekhem, který Jules vytváří snové a romantické šaty vyzdvihující Jules pas. Zdroj nám také uvedl, že Jules bude mít závoj. "V hloubi duše je to lidská tradice," říká blízký zdroj. A když se ohlédneme zptáky, určitě si vzpomenete, jak jejich milostný příběh začal. Dá se tedy s jistotou říci, že to vše bude ve stylu starých tradic. Jules vzpomíná na první setkání s Brooksem, kdy věděla, že toho muže chce za ženicha a sám Brooks si je také vědom, že byl konfrontován se svou druhou polovinou. "Potkali jsme se v malém baru ve Washingtonu" vzpomínal. "Oslovili jsme servírku asi šestkrát za hodinu a žádali objednávku, ale jenom jsme otevřeli menu a strávili jsme veškerý čas povídáním bez ohledu na vše ostatní."

Po dvaceti měsících vztahu začal Brooks mluvit o svatbě s Jules rodinou v Idahu, kam jezdí její rodina na chalupu si odpočinout od města. "Bylo to tak roztomilé a kouzelné. Byli jsme doma, romantický večer ve dvou. Seděli jsme venku na veradně a poslouchali naše oblíbené písničky. Nedokázala jsem si ani představit, že tento klidný večer bude nejlepším v mém životě. Byla jsem zaskočena skutečností, když Brooks klekl na jedno koleno. Ztuhla jsem štěstím! Byla jsem v šoku, to jsou prostě nepopsatelné emoce! Jediné, co jsem v tu chvíli mohla udělat - skočit mu do náruče a radovat se." - popsala Jules své pocity na jejím osobním blogu.

Ale je tu jeden problém v jejich svatební den. Jejich datum svatby (8. července) se shoduje s termínem svatby Jules kolegů z DWTS Maksima Chmerovskyiho a Peta Murgatroyd. "Julianne je za ně velmi šťastná. Uvědomuje si, že většina kolegů z DWTS se objeví na jejich svatbě a ne na její, ale je to v pořádku. Jules se rozhodla pozvat jen některé členy týmu DWTS, ona se vyhýbá konfliktům. Jules chce uzavřenou, intimní svatbu, které se zúčastní rodina a blízcí přátelé a samozřejmě k ní patří i DWST kolegové." - sdělil zdroj. "Derek se stará o hudbu na svatbě" - řekl zdroj. "Julianne a Brooks se nemohou dočkat až se jejich vztah přenese na úřední papír. Mluvili o tom, jak chtějí mít děti na dlouhou dobu a nyní je čas. Nemohou se dočkat, až se stanou rodiči. Byli stvoření jeden pro druhého!"

Julianne Hough: Our Engagement Story

29. srpna 2015 v 9:00 | Claire*
Tak na tenhle článek jsem se strašně těšila!! Sice jsem si říkala, že nebudu překládat články, které Jules postuje na její blog, ale jelikož jsem vám slíbila, že vás budu informovat ohledně Jules zásnub, tak tenhle článek tady nemůže chybět! Jules na svůj blog postovala článek s 2 fotkami, které tu v článku máte také :) Jules sepsala příběh o jejím zasnoubení, o jejích pocitech a podělila se o to s námi, jejími fanoušky a já jsem to pro vás přeložila, protože někdo třeba neumí perfektně anglicky, aby si to přečetl z jejích stránek a myslím, že pro všechny to je takto pohodlnější, takže to tu pro vás mám. Upřímně, když jsem psala tento překlad, tak mi i ukápla slzička, jak je to romantické a dojemné!!! ♥ Budu ráda, když si to přečtete a nějak zareagujete, protože jsem fakt zvědavá, co si o tom myslíte!! ♥

I když jsem věděla, že Brooks je ten pravý v ten den, kdy jsem se s ní setkala, neměla jsem tušení, jak daleko, kdy a jak tuto otázku položí. No... dovolte mi vám lidi říct, že to bylo kouzelné a sladké. Byli jsme doma, romantičtí a uvolnění, což je velmi perfektní "my". Stáli jsme na nábřeží, pozorovali západ slunce nad jezerem a poslouchali naše oblíbené písničky. Ani na vteřinu jsem nečekala, že tato krásná a klidná scéna se stane jednou z nejvíce smysluplných momentů našeho života. Ve skutečnosti jsem byla tak překvapená, když Brooks poklekl na jedno koleno, úplně jsem ztratila vědomí! Bylo to jako příval tepla a vlna nekotrolovatelných emocí, která se hnala přímo do mého těla. V první moment mi došla slova (mně! Beze slov!). Vše, co jsem mohla děla, bylo explodovat do jeho náruče a zažít čistou radost od hlavy až k patě.

Být zasnoubená mě opravdu nijak neuhodil dokud jsem nezačala říkat "snoubenec" nahlas. "Můj snoubenec miluje tuhle písničku. Dovolte mi, abych zkontrolovala plán mého snoubence. Už jste se setkal s mým snoubencem?" Je to šílené! Musím říct, být zasnoubená je ve skutečnosti úplně jiný pocit, cítíte se jinak. Je tam ve vás víc síly, pocit, že jste uzemněný, ale ze všeho nejvíce to prostě dělá opravdovou závrať!

Prsten sám vypadá velmi žensky a bere mi dech pokaždé, když se podívám dolů, což mimochodem nemohu přestat dělat. Když přijde čas ho sundat, zapomeňte na to. Dokonce se probudiím uprostřed noci, abych se ujistila, že tam pořád je! Nikdy jsem si nemyslela, že budu ta dívka, která bude strkat ruku ke svým přátelům a křičet nonstop, ale tady jsem ječela přes celé Los Angeles.

Ta chvíle zasnoubení je o tolik větší než samotné zasnoubení. Spěch lásky od přátel a rodiny, a podpora od vás všech, to bylo ohromující. Láska, která se vlila do našeho dalšího kroku našeho vztahu je neuvěřitelná a já jsem tak moc vděčná.

zdroj: juliannehough.com

How She Stays In Shape With BFF Nina Dobrev

26. července 2015 v 17:26 | Claire*
Taaakže.. Jelikož fotky a tak dále se pořád neobjevily, ani žádné novinky, tak jsem se koukla po nejnovějších článcích, jestli se něco neobjevilo a heleme se, že se objevilo. Julianne poskytla menší rozhovor pro HollywoodLife.com, kdy se jejich reportérka zúčastnila jednoho vystoupení Move Live on Tour. Jsem strašně ráda, že se alespoň něco pro vás objevilo a já dostala tu možnost vám to přeložit a také se něco nového dozvědět :) ♥

"Dancing with the Stars" porotkyně, herečka, zpěvačka a tanečnice - je něco, co Julianne Hough nemůže dělat? Vypadá lépe než kdy jindy a ona s námi sdílela její fitness a krásy tajemství!

Julianne Hough, 27, je ohromující uvnitř i venku. Nedávno jsem byla vyfocena s talentovanou Jules a Derekem (zde) a ona odhalila její tajemství pro zdraví, co musí mít pro její krásu a mnohem více! Přečtěte si náš rozhovor s ní níže.

Julianne k nám (HollywoodLife.com) promluvila jménem Venus Swirl.

Q: V jakém režimu krásy se cítíš nejlépe?
"Jako tanečnice a umělkyně vždycky potřebuju být připravena na kameru. Z toho důvodu je důležitá péče o pleť a pro mě je opravdu důležité používat produkty, které pečují o mou pokožku... To je důvod, proč jsem navždycky uvízla s Venus želitkama. Je tu prostě něco, díky čemu budete mít hladké nohy a cítíte se dobře!"

Q: Tvoje vlasy a make-up v DWTS vždycky vypadá úžasně - je to díky spolupráci s glam četou?
"Je to docela proces! Moje vlasy, díky mým vízážistům a stylistům, jsou úžasné, aby pokaždé vypadaly svěže a odlišně od posledních. Zažíváme spoutu legrace než přijdem na nějakou inspiraci před konečným vzhledem. Kompletně hotovo to je pak po 2-3 hodinovém procesu. Nechtěla bych se takhle probudit!"

Q: Jaké jsou nejoblíbenější cvičební tipy, které děláte pro své nohy?
"Miluju dělání dřepů a výpadů nebo skákání se střídáním nohou. Pro posilovaní svých vnitřních a vnějších stran stehen použvám disky. Mějte jednu nohu na zemi ve výpadové poloze a pak si dejte svou druhou nohu na disk a posouvejte ji ven abyste nohu úplně narovnali."

Q: Cvičíte někdy se svými přáteli, jako je Nina Dobrev?
"Miluji turistiku se všemi mými přáteli nebo chodit s nimi na lekce jógy! Cokoliv aktivního venku je vždycky zábava."

Q: Jaké jsou tvoje kosmetické tipy na léto?
"Mám ráda, když mám vždy hladké nohy v létě a to v poslední době díky Venus Swirl žiletkám. Také často používám a obracím se k mé řasence a balzámům na rty pro rychlou úpravu, obzvlášť teď, když cestuji s mým turné a na natáčení."

Q: Nějaké tipy nebo triky pro styling krátkých vlasů?
"Nebojte se rozcuchu, nepořádku vlasů! Vzhledem k tomu, že jsou krátké, tak jdou dokonale udělat a dodává to mladiství vzhled. Pokud chcete vlnité vlasy, držte žehličku šikmo nahoru a vlasy obtočte kolem, takže konce směřují ven. Když to vyjde, tak máte chaotickou pláž vln.

Chcete-li zachovat tvář a tělo volné, bez make-upu, Julianne používá Proactiv+ produkty. Říká: "Používání Proactiv mi dodalo důvěru, abych prostě šla ven a dělala to nejlepší a uvidíem, co se stane! Myslím, že vypadám mladší, než když mi bylo 18 let, kdy jsem na sobě nosila tolik make-upu. Nechci tolik skrývat to, kdo jsem a vy mě opravdu vidíte pro mě!"

Julianne Hough Will Dance with Riker Lynch on 'DWTS'

13. května 2015 v 8:55 | Claire*
Jelikož se stále o Jules nic neobjevilo (zatím ještě ani z pondělního DWTS nic), tak tu pro vás mám přeložený článek, abyste věděli na co se můžete těšit, až přidám fotky z pondělního DWTS.

Proboha! Mysleli jsme, že tento den už nikdy nepřijde. Julianne Hough se vrací jako tanečnice do "Dacing with the Stars". Bude tančit s bratrancem Riker Lynchem a jeho partnerkou Alison Holker během jejich argentinského tanga v epizodě, která se odvysílá 11. května.

Jsme tak nadšeni na díl, který bude 11. května. Nejen, že budou poslední 4 páry v soutěži, ale Julianne Hough bude tančit se svým bratrancem Riker Lynchem a jeho profesionální partnerkou Alison Holker! Po celý týden už zkoušeli jejich argentinské tango a je tu i video z jejich zkoušky. Koukněte se!

Ve videu níže, které bylo vydáno podle E! News, můžete vidět Julianne ve zkušebně s Rikerem a Alison.

"Vy máte hodně energie a já nechci, aby to šlo pryč. Ale taky trochu chci, aby se úroveň dostala do opravdu podložené a řízené," je slyšet Julianne jak jim říkala, než Riker navrhl, že by bylo fajn kdyby tančila s nimi.

Od tohoto týdne, bude každý rozhodčí vlastně koučem jedním z posledních čtyř párů. Porotci budou vybárat své písně, taneční styl a kostými. Ale Julianne vlastně vzala věci na jinou úroveň a rozhodla se připojit taky k rutině.

"Len, Carrie a Bruno dávejte si pozor," varuje Julianne ve videu. "Jen si dělám srandu, miluju vás lidi!"

Len Goodman bude trénovat Nastia Liukin a Dereka Hough. Carrie Ann Inaba bude trénovat Noah Galloway a Sharnu Burgess a Bruno Tonioli bude trénovat Rumer Willis a Vala Chmerkovskiy.

Co si myslíte? Jste rádi, že se Julianne vrací jako tanečnice na parket DWTS?


12 Celebrity BFFs Who Are The Real Deal

2. ledna 2014 v 13:57 | Claire*
Stránka Seventeen.com žebříček seznam nejlepších kamarádek mezi celebritami a samozřejmě, že nemohla chybět v žebříčku ani Jules s Ninou Dobrev.

Jules s Ninou jsou úžasné kamarádky a je to vidět nejen z jejich fotografií, které sdílejí na instagramu či twitteru, ale tráví spolu opravdu spoustu času a to i když jsou Vánoce či den Díkuvzdání. Nina pro časopis Cosmopolitan řekla: "Je super najít aktivní kamarádku - kolem tu je hodně holek. Nemluvíme spolu jen o make-upu, ale mluvíme o životě."

1. Nina Dobrev & Julianne Hough
2. Bella Thorne & Zendaya
3. Demi Lovato & Selena Gomez
4. Jennette McCurdy & Ariana Grande
5. Taylor Swift & Selena Gomez
6. Kelly Osbourne & Miley Cyrus
7. Selena Gomez & Katy Perry
8. Justin Bieber & Jaden Smith
9. Katy Perry & Rihanna
10. Taylor Swift & Emma Stone
11. Demi Lovato & Kim Kardashian
12. Lea Michele & Jonathan Groff
 
 

Reklama