Gallery Update

NEW PHOTOS from Julianne's and Brook's Wedding Day

20. července 2017 v 8:31 | Claire*
Jako další takovou menší novinku tu pro vás mám další fotografie, které se objevili z Jules a Brookse svatby :) Fotografie nám poskytl znovu magazín People, který byl na svatbu pozván jako jediný :) Všechny fotografie jsou naprosto úžasné a dokonalé a já mám radost, že se jich pár nových objevilo. Co mě nejvíce dostalo, tak je ta úžasná fotografie, kdy Jules češe a připravuje svoji fenku Lexi na svatbu ♥ Přece jen jako nositelka svatebních prstýnků jí to muselo také slušet :D Také je strašně krásná fotografie, kterou jsem použila jako úvodku - je neskutečně nabitá pozitivní energií a štěstím :) Ti dva se k sobě opravdu strašně hodí a já jim to jen a jen přeju. ♥ No fotky si rozhodně projděte pokud máte alespoň trošku čas.. Je tam samotná fotografie svatebního dortu nebo dokonce i prostor a stolů, kde se svatba konala a nechybí ani pár fotek darů, které Jules a Brooks dostali od pozvaných.

tlKB-iwzGUw.jpg IjG48xFg2uk.jpg gWTHbrXnadY.jpg 4hiXHBzwTSs.jpg IkWxj50UkM8.jpg
GALLERY LINK:

Photos from Jules and Brooks Wedding

14. července 2017 v 20:32 | Claire*
No a je to tu.. Předpokládám, že na tento článek čekala valná většina :) Upřímně jsem si tu ty fotografie syslila už hodně dlouho, ale chtěla jsem nejprve přinést článek ze svatby (viz článek zde) a až potom fotky. Fotografií se objevilo opravdu hodně, takže se rozhodně je na co dívat.. Některé fotografie jsou více kvalitní, některé méně, ale i přesto stojí všechny fotky za shlédnutí :) Jules byla strašně nádherná nevěsta a Brooks byl opravdu nádherný muž.. Oboum jim to strašně moc slušelo a já jsem neskutečně nadšená, že nakonec jejich svatba nebyla tak tajná, jak jsem si myslela a máme možnost nahlédnout do dění.. Na závěr než se pustíte do fotek bych jen chtěla říct, že těm dvou přeji hodně štěstí do společného života, hodně šťastných chvil a ať jim to spolu klape až do konce věků :) A teda samozřejmě jim přeju aby brzo založili rodinu (opravdu se těším na fotky s mimí ♥).

JHF_wed.jpg JHF_wed_281129~0.jpg JHF_wed_281829.jpg JHF_wed_282329.jpg JHF_wed_285129.jpg
GALLERY LINK:

JHF_wedph_289229.jpg JHF_wedph_287829.jpg JHF_wedph_285029.jpg JHF_wedph_285729.jpg JHF_wedph_285529.jpg
GALLERY LINK:
[106x] Miscellaneous > JULY 08, 2017 - Wedding Photobooth

asset_P_1.png asset_P_2.png asset_P_4.png asset_P_6.png asset_P_7.png
GALLERY LINK:
[009x] Magazine Scans > 2017 > People Magazine - Special

Gallery Update #01

18. července 2015 v 15:01 | Claire*
Tak i já jsem se rozhodla k vytvoření této rubriky s názvem Gallery Update, protože kolikrát se nakonec objeví mnohem více fotek k nějakému shootu a je mi líto vás o ty nové fotky připravit, takže je tu a s touto rubrikou tu pro vás mám rovnou i nové fotky, které se objevily k Jules nejnovějšímu photoshootu pro Women's Health magazine. Objevily se dvě nádherné fotografie ♥ Mě osobně se strašně líbí ta první, která byla použítá hned na obálku časopisu ♥ Strašně se mi tu líbí ty její plavky, ty jsou fakt dokonalé.. No a kromě 2 nových fotek photoshootu se objevily už kompletní scany z časopisu ♥ Strašně se mi líbí, jak je udělanej celej ten časák ♥ Líbí se mi barevná kompozice a ten rozhovor ♥ Dokonalé :)

image host image host
Photoshoots > 2015 > Women's Health [+2 new]

image host image host image host image host image host
Magazine Scans > 2015 > Women's Health - July/August 2015 Issue [+14 new]
 
 

Reklama