Outfits Duel

Outfits Duel #34

2. srpna 2018 v 16:29 | Claire*
A jelikož tu mám zas a znovu nový měsíc, tak jak už je pravidlem, tak tu mám pro vás přichystanou outfitovou anketu :) Vybrala jsem na měsíc srpen dva candids outfity, které Jules na sobě měla v letošním roce :) Jsem zvědavá který outfit je vaším favoritem :)


Outfits Duel #33

7. července 2018 v 9:18 | Claire*
Nový měsíc a s ním i nová anketa i když mi prosím promiňte, že není hned k 1., ale později. Tentokrát jsem zvolila oba outfity z letošního roku, kde můžete krom outfitů hodnotit i Jules změnu barvy vlasů ♥ Já mám v této anketě asi jasno, ale jsem zvědavá na vaše hlasování, tak šup do toho :)


Outfits Duel #32

6. června 2018 v 5:56 | Claire*
Po nějaké delší době za kterou se omlouvám, přiznávám se, že jsem na to pěkně kašlala tu mám pro vás připravenou novou anketu Outfits Duel :) Minulá anketa byla zaměřená na sportovní outfity, které Jules nosí do tělocvičny a nyní tu mám pro vás dva outfity z public appearances. Oba outfity jsou kostýmky, které na sobě měla Jules v roce 2017, tak jsem opravdu zvědavá jak tato anketa dopadne :)


Outfits Duel #31

1. února 2018 v 9:46 | Claire*
Máme tu nový měsíc a s novým měsícem tu také máme novou anketu o lepší outfits. Minulý měsíc byl duel věnovaný dvoum róbám z public appearances. Nyní tu pro vás mám změnu a anketa je věnována souboji mezi dvěma outfity, které Jules měla na její hodinu v tělocvičně :)


Outfits Duel #30

3. ledna 2018 v 16:37 | Claire*
Po dlouhé době tu pro vás mám nový souboj o nejlepší outfit! :) Tentokrát jsem vybrala dva outfity z jedné akce. První outfit měla Jules na předávání Emmy Awards, které se konalo 19. září a druhý outfit měla na pozdější after party této akce :) Já osobně mám jasného favorita, ale rozhodnutí nechám na vás a že jsem na něj pěkně zvědavá :D


Outfits Duel #29

2. září 2017 v 23:46 | Claire*
Nový měsíc a také nová anketa :) Tentokrát jsem zvolila jedny ze sportovních outfitů. Oba outfity jsou z Jules kolekce MPG Sport, ale přesto mě zajímá, který se vám na ní líbí více :) Ona je nádherná v obou, takže pro mě by bylo rozhodnutí opravdu těžké a proto je ta volba na vás.. Tak který vás oslovil na Jules krásném těle více?


Outfits Duel #28

4. srpna 2017 v 18:23 | Claire*
Nový měsíc rovná se nová módní anketa :) Doufám, že mi tato pravidelnost vydrží :D Já jsem v dodržování termínů hrozná (teda pokud se nejedná o termíny odevzdání úkolů v práci, to je něco jiného) :D Tentokrát bylo pro mě trošičku těžší vybrat outfity mezi kterýma by se hlasovalo, ale nakonec jsem se s tím nějak popasovala. Tentokrát mě zajímají šaty z letošních appearances, které Jules zvolila. Oboje šaty jsou v podobném stylu a střihu, ale jedny jsou bílé a jedny černé, tak které Jules sluší víc?


Outfits Duel #27

14. července 2017 v 18:08 | Claire*
Po opravdu dlouhé době tu mám nový outfits duel :) Tentokrát jsem vybrala fotografie alespoň trošku připomínající léto. Posuzovat se v této anketě budou plavky, které má Jules na sobě :) První plavky jsou z celkem čerstvých fotek, které byly nafoceny den po svatbě, kdy se slavilo u jezera v Idahu. Druhé plavky měla Jules na sobě v době, kdy probíhala v Mexiku dámská jízda a zároveň rozlučka se svobodou.


Outfits Duel #26

27. září 2016 v 12:02 | Claire*

Outfits Duel #25 - CLOSED

27. září 2016 v 11:49 | Claire*
 
 

Reklama