Photoshoots l 2016

Popsuki

19. ledna 2017 v 10:02 | Claire*
Nyní tu pro vás mám starší fotky z konce loňského roku. Jedná se o fotografie, které byly pořízené na akci Pop & Suki o které jsem vám psala zde. Musím přiznat, že fotky jsou opravdu krásné, takové úsměvné a strašně se mi líbí, že jsou společné s Ninou ♥ Holky tam jsou opravdu kouzelné.

image host image host image host image host image host

2016 Pre-Emmy Portraits

14. října 2016 v 11:20 | Claire*
V rámci akce VARIETY and Women in Film Host Annual Pre-Emmy, která se konala 16. září se také nafotily takové menší portraits :) Já tu pro vás mám 4 úžasné a dokonalé fotky Jules z tohoto menšího shootu ♥ Jules nafotkách vypad absolutě nádherně a obzvlášť se mi líbí ty fotografie v tom tamvém prostředí ♥ Přijde mi, že v tom světlém se tak nějak ztrácí jako blondýnka, ale zas ten její úsměv na té poslední fotce je taky úžasný ♥

image host image host image host image host

Shape

12. září 2016 v 8:27 | Claire*
No a konečně se dostávám k nejnovějšímu photoshootu, kterým nás naše Jules kouzlila ♥ Je to úžasná a fakt parádně promakaný photoshoot pro časopis Shape! Ani nedokážu vybrat jednu fotku, která by se mi líbila nejvíc, protože jsu všechny úžasné ♥ Nejvíce mě však ale zaujaly tři a to ta fotka na kole ♥, ta fotka jak je Jules opřená o ten karavan (tam má neskutečně husté ty brýle) a v neposlední řadě ta fotografie, kde má rozeplou tu bundičku a je vidět, že nemá ani podprsenku a je opřená o ruce. Ta fotka je taková svěle provokativní a to se mi líbí! :) Samozřejmě, že všechny jsou úžasné, ale tyhle prostě vedou!!! ♥ Na fotografiích je i vidět, že narozdíl od předešlých fotek, tu má Jules delší vlasy. Ano, nechala si je prodloužit a podle mě jí ty dlouhé vlasy seknou! Však uvidíte sami až se dostanu k novějším fotografiím. Jak na vás tento shoot zapůsobil? :)

image host image host image host image host image host

AOL Build Portraits

11. září 2016 v 18:18 | Claire*
Další opožděnou novinku, kterou tu pro vás mám :) Jsou to nádherné a úžasné fotky, teré byly foceny pro AOL Build. Letos už jedny Jules fotila a to někdy na začátku roku, kdy probíhala propagace Grease: Live. Mě osobně se tyto fotky líbí o dost více ♥ Celkově na těch fotkách vypadá Jules absolutně úchvatně a famózně!! Strašn se mi líbí její outfit - tmavý a prostě neskutečně zajímavý! Černá sportovnější podprsenka a overal, který měl ve vrchní části strašně velký výstřih :D Nevím jak bych jinak ten outfit nazvala :D Ale Celkově prostě to vypadá dokonale a ještě jak to podtrhla tou rudou rtěnkou a černým náhrdelníkem kolem krku ♥ Hodně se teď tenhle styl náhrdelníků úplně u krku vrací do módy :) Původně jsem z těchto fotografií chtěla udělat nový layout, ale nakonec, když se objevil ten úžasný photohoot, který je teď na layoutu, tak jsem si to rozmyslela. Každopádně určitě tu z nich jednou vzhled bude a předpokládám, že to bude někdy přelom podzim/zima :) :P

image host image host image host image host image host

'Giving Keys' campaign

11. září 2016 v 12:27 | Claire*
Tak abych dohnala své resty, tak jsem si dneska pořádně sedla k noťasu a udělala kupu práce.. Vy jí teda sice ještě nevidíte, ale postahovala jsem všechny fotky, které jsem promeškla až k aktuáním, graficky jsem si předdělala úvodky a fotky celkově nahrála na imgbox.com, abych už mohla jen psát a přidávat :D Teď se pokusím dohnat převážně teda photshooty, kterých je nejméně :) Tentokrát tu pro vás mám shoot který fotila Jules společně se svojí nejlepší kamarádkou Ninou Dobrev ♥ Holky na fotkách představují novou kolekci 'Giving Keys' v rámci nové BFF kampaně. Fotografie fotila další jejich skvělá kamarádka kadeřnice Riawna Capri. Ty fotky jsou absolutně kouzelný a roztomilý ♥ Jules spolu s Ninou jsou naprosto úžasný a na fotkách z nich vyzařuje taková úžasná nálada!!

image host image host image host image host image host

“I’m A Dancer Against Cancer” campaign

10. září 2016 v 8:20 | Claire*
Další straší novinkou tu je konečně po nějaké době nějaký photoshoot ♥ :D S tímto shootem začala herečka Vanessa Hudgens, která pomocí tanečních kreací představila nový národní informační kampaň "Dancers Against Cancer" organizace - v překladu tanečníci proti rakovině. V této kampaně se k Nesse přopojila i Jules ♥ a její bratr Derek Hough, Paula Abdul a Chita Rivera, protože zvýšila povědomí o této charitě. Na těch fotkách se mi moc líbí ty poslední dvě, které jsou vedeny jako taneční kreace a celkově jsou takové radostné ♥ To se mi moc líbí jak tam je Jules vysmátá jak sluníčko :D No a samozřejmě fotka s Vanessou ♥ Ta je strašn moc roztomilá a holkám to tam moc sluší! :) Je super, že se díky Grease takto spřátelily :) Vlastně od té doby je vídám společně :)

image host image host image host image host image host

Julianne's Home

19. června 2016 v 11:09 | Claire*
Po nějaké době tu mám pro vás další nádherný photoshoot ♥ Není to ani tak shoot zaměřený na Jules, nýbrž na to, kde Jules bydlí :) Jsem srašně nadšená, že Jules nechala něco takového nafotit, protože to prostředí na fotkách vypadá naprosto dokonale a bezchybně jako z nějaké pohádky ♥ Jako klobouk dolů, že tohle všechno dokázala vybavit a zkombinovat sama a dala tomu takovou dokonalost ♥ A strašně se mi líbí ty fotky z toho gauče ♥ S Lexi a Harley úplně nejlepší ♥ Jak se vám líbí prostředí kde Jules žije? :)

image host image host image host image host image host

Redbook

28. května 2016 v 18:28 | Claire*
Jistě si pamatujete, že nedávno se tu objevil takový "drsňácký" photoshoot, který Jules nafotila v rámci propagace Grease: Live spolu s jejími kolegyněmi. Tentokrát tu mám zas takový jemňounký shoot při jehož focení Jules spolupracovala s časopisem Redbook. Focení proběhlo pro březnové vydání časopisu, které šlo to prodeje už v únoru. Stejně jako loni pokud si ten shoot pamatujete je i letos tak nějak zahrnut do tanečních póz :) Jules je v tomto shootě úplně dokonalá a úplně nejvíce se mi líbí ta druhá fotka, kterou jsem použila jako úvodní :) Jules tam má nádherný úsměv, oči a ty šaty jsou takové správně letní a veselé ♥ A pokud jste zvědaví na rozhovor, který Jules Redbook poskytla, tak určitě nevěstě hlavy.. Mám připravený překlad, který je velmi, ale velmi zajímavý.. Jules se tam zmiňuje o připravované svatbě, celkově o Brooksovi a dalších osobních věcech, takže budeme mít zase další příležitost lépe poznat Jules :) Ona je prostě strašně dokonalá ♥ Já tu babu úplně žeru a hlavně je to fakt osoba o které mě blogovat strašně baví a já si to pořád uvědomuji čím dál tím víc :) ♥ Jsem ráda, že jsem s blogem neskončila a mám nějaké místo úniku od reality a relaxace :) Jinak co se týče outfitů, které byly použity na fotkách, tak na první fotce má na sobě Jules bledě modré šaty značky Chloe spolu s naušnicemi Le Man. Na druhé fotce ty barevné šaty jsou značky Black Halo a k nim zvolila naušnice Marcia Moran, prsten Arya Esha a celkově to doladila modrýma lodičkama Manolo Blahnik.

image host image host

Billboard

16. května 2016 v 14:51 | Claire*
Po nějaké delší odmlce tu jsem zase s nějakou tou aktualizací. Budu se sice zase opakovat, ale moc se omlouvám za tu neaktivitu, která je způsobená za prvné nezavedeným internetem u přítele u kterého teď bydlím a za druhé blížícími se státnicemi, které mě čekají bohužel už ve středu :( Modlím se ke všem svatým aby se mi to podařilo.. No a teď k této novince. Už v únoru se objevil úžasný a dokonalý shoot, který Jules nafotila spolu se svými kolegyněmi z filmu Grease: Live pro časopis Billboard. Někteří tento shoot už viděli, někteří ne a také si můžete všmnout, že právě z těchto fotek je udělaný nynější layout blogu :) Shoot se mi líbí z jednoho prostého důvodu a to proto, že na něm Jules vypadá jako taková rebelka a ten její rozcuch na fotkách je protě dokonalý ♥

image host image host image host image host image host

BuzzFeed

8. května 2016 v 10:17 | Claire*
A jsem tu po nějaké delší odmlce zase :) Moc se omlouvám, že tu na to tak prdím, ale normálně jsem byla odstěhována z domova vlastní mamkou k přítelovi, který nemá internet, takže je pro mě celkem nemožné se sem dostat :D On je u nás doma teď strejda, který je po operaci ruky a tak jsem mu propůjčila svůj pokoj aby měl klid :) Každopádně jsem si našla chvilku abych se připojila sem a hodila vám sem nějaké novinky :D No novinky.. To už nejsou novinky, ale jsou to fotky a informace, které jsem ještě nestihla postovat :D Jinak někteří jste to už asi četli, ale přesto to ještě jednou zdůrazním. Prosím o vaší schovývavost! Snažím se pocitvě připravovat na státnice (zatím mi to moc nejde, vymýšlím furt různé hovadiny, co dělat, jen abych se nemusela učit :D) které mám 18. května písemné a 25. května ústní, takže do té doby prosím o nějaké vypuštění z kontrol a obýhání :) Prostě nestíhám :( Teď tu pro vás pár fotek, které byly pořízeny jako shoot. No ani nevím jestli se tomu dá říkat shoot, ale já jsem to sem prostě zařadila :D Stránka BuzzFeed uspořádala pro hvězdy filmu Grease: Live soutěž ve foukání bublin ze žvejky :D No rozhodně je to zábavný se koukat jak se snaží a kdo si myslíte že vyhrál? :D No jasný, že Jules!! ♥ Je šikovná :D A co řekla Jules o její historii s bublinami: "Nemám mnoho zkušeností s foukáním bublin! - Zní to tak divně. Moje zkušenost je velmi omezená, pokud jde o vyfukování bublin. Myslím, že naposledy, co jsem to zkoušela udělat mi bylo asi 10 - ale zkusím to!"

image host image host

 
 

Reklama